کد خبر: ۴۷۳۰۳
۲۱:۵۱ -۰۳ خرداد ۱۴۰۲

افت ۴ میلیونی قیمت ساینا در بازار

سایپایی‌ها امروز با افت یک تا پنج میلیون راهی بازار شدند و با این شرایط شاهد تداوم افت قیمت خودرو بودیم.
قیمت خودرو
نشان تجارت - با کاهش مرحله دوم از دومین دوره سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی انتظار برای انتخاب خودرو‌های مورد درخواستی ثبت نام‌کنندگان به سر می‌رسد؛ روندی که موجب شد تا شاهد تداوم جریان افت قیمت در بازار باشیم.
 
براساس ارزیابی بازار امروز «تیبا ۲» با افت ۵ میلیونی راهی بازار شد و بیشترین افت قیمت را به خود اختصاص داد و «ساینا» هم با کاهش ۴ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودرو‌های «شاهین»، «کوییک R»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا ۲ معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.
 
قیمت «شاهین» امروز در بازار ۶۰۷ میلیون تومان شد و افت یک میلیونی داشت. از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R» در بازار ۳۵۷ میلیون تومان شد و افت سه میلیونی را تجربه کرد.
 
«کوییک معمولی» هم در بازار ۳۵۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افت ۲ میلیون تومانی در بازار داشت. اما در میان خانواده تیبا هم امروز «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۴۴ میلیونی قیمت گذاری شد و افتی ۲ میلیون تومانی را تجربه کرد، «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۳۴۵ میلیون تومان دست به دست شد و ۵ میلیونی قیمت داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم در بازار ۳۴۱ میلیون تومان قیمت خورد و کاهشی ۴ میلیونی در بازار را تجربه کرد.
 
افت ۴ میلیونی قیمت ساینا در بازار
ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون