کد خبر: ۴۷۱۰۶
۱۸:۴۰ -۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲
اخبار منفی سیاسی در مورد برجام و ریزش سنگین بورس در حالی بازار دلار و ارز را برای سرمایه گذاران جذاب کرده که باید دید آیا سهامداران زیان دیده از بورس مسیر خود را به میدان فردوسی کج می‌کنند؟

پیش بینی قیمت دلار

نشان تجارت - بازار ارز تهران در سومین روز هفته از مدار نزول خارج شد و بازیگران افزایشی قدرت را بدست گرفتند.

پول بورسی‌ها به بازار دلار می‌رود؟

برخی از تحلیلگران معتقدند در شرایط کنونی که سهامداران نسبت به بازار سرمایه ناامید شده‌اند و از طرفی هم سیگنال‌های سیاسی و اقتصادی همچنان بازار ارز را جذاب نگه داشته است، این امر ممکن است مقداری از پول خارج شده از بورس را به سمت بازار ارز سرازیر کند.

افزایش قیمت دلار در پشت خط

از طرفی هم شب گذشته معاملات پشت خطی با استقبال خریداران دلار روبرو شد؛ امری که نشان می‌دهد سطح انتظارات در بازار دلار تا حدودی صعودی شده است.

پیش بینی قیمت دلار در هرات

تحلیلگران فنی در مورد نرخ دلار در هرات باور دارند برای امروز حمایت ۵۲ و ۸۰۰ الی ۵۳ هزار تومان مهم است در صورت حفظ این حمایت دلار می‌تواند به روند صعودی ادامه دهد و تا محدوده ۵۴ هزار تومان رشد کند.

از نگاه این دسته در صورتی که اسکناس آمکریکایی در هرات زیر ۵۲ هزار و ۸۰۰ تومان قرار بگیرد این امر ممکن است موجب قدرت گرفتن بازیگران کاهشی در هرات شود.

بازی رسانه‌ای برای کنترل ارز؟

از طرفی هم جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تازه‌ترین اظهارات خود گفته که همکاری تهران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شتاب گرفته است.

برخی معامله‌گران عنوان می‌کردند که این خبر‌ها تکراری است و اینکه فقط قسمت‌های مثبت آن در بازار نشر داده شود، بازی رسانه‌ای برای کنترل ارز است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون