کد خبر: ۴۴۶۷۹
۱۲:۲۰ -۱۶ آبان ۱۴۰۱
نیلوفر بلاغی اینالو، هنرمند نقاش بیان کرد: هنگام خلق آثار تصويرگري ابتدا بايد خيلي آزادانه و بدون محدوديت ايده را پرورش داد و سپس به جزئيات پرداخت، رعايت اين امر در طراحي‌هاي دستي با تغيير و تنوع ايده و لمس رنگ‌ها امكان پذيرتر مي‌باشد.

نشان تجارت - نیلوفر بلاغی اینالو، هنرمند نقاش در گفت‌وگو با نشان تجارت با اشاره بر اثر آخر خود که در نمایشگاه مرکز فرهنگی هنری دبی قرار است به نمایش گذاشته شود، گفت: فعاليت كاري من از سال ١٣٨٢در يكي از شركت‌هاي تبليغاتي به عنوان طراح گرافيك شروع شد، به دليل گرايش و علاقه من به حوزه تبليغات و گرافيك ديجيتال فعاليت‌هاي زيادي با سبك مينيمال و خاص با در نظرگرفتن سليقه مشتري انجام دادم.

او ادامه داد: از نظر من طراح صرفا هزينه ايده و خلاقيت را از مشتري ميگيرد و با پرورش اين ايده كه از ذهن طراح بيرون مي‌آید، كار كم كم شكل مي‌گيرد. رعايت اصول ساده گرايي، مفهوم نمايي و همچنين ايجاد افكت، و جلوه‌هاي بصري متفاوت در كارهاي ديجيتال تاثير به سزايي در جذب مشتري دارد.

بلاغی اینالو گفت: علاوه برفعاليت‌هاي تبليغاتي در زمينه تصويرگري كتاب و مجله نيز فعاليت‌هاي متعددي داشتم، از نظرمن، هنگام خلق آثار تصويرگري ابتدا بايد خيلي آزادانه و بدون محدوديت ايده را پرورش داد و سپس به جزئيات پرداخت، رعايت اين امر در طراحي‌هاي دستي با تغيير و تنوع ايده و لمس رنگ‌ها امكان پذيرتر مي‌باشد و هميشه سرلوحه كارهاي من است. از نگاه من این اتفاق اصلی است كه در هنر تصويرگري بايد خيلي به آن توجه كرد .

لازم به ذکر است موسسه هنری سکو با همکاری گالری هنری آرتیسیما و مشارکت بیش از ۵۰ موجودیت هنری از سراسر دنیا فستیوال هنری بزرگی را برگزار خواهند کرد. در این رویداد جهانی هنرمندان ایرانی بسیاری از جمله سرکار خانم شهرزاد طاهری در تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱در مرکز فرهنگی هنری دبی شرکت خواهند کرد. ۱۴ هنرمند ایرانی با همراهی موسسه هنری سکو در این فستیوال بین المللی حضور یافته‌اند.

هنگام خلق آثار تصويرگری بايد آزادانه و بدون محدوديت ايده را پرورش داد/ نمایش اثر هنرمند ایرانی در مرکز فرهنگی هنری دبی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون