کد خبر: ۴۲۳۸۳
۰۴:۳۰ -۱۹ خرداد ۱۴۰۱
ویدیویی از انهدام BMP-۱ متروکه متعلق به ارتش اوکراین توسط تانک T-۶۴BV جدایی طلبان در شرق را ببینید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
کرامت سلیمی
|
Lithuania
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۰
0
0
روسیه در حال گشودن جبهه جدیدی در امریکای جنوبی می باشد و در حال ارسال تجهیزات نظامی به اقمار خود در امریکای جنوبی می باشد که برای شروع این پروژه نیکاراگوئه در حال همکاری با روسیه می باشد.

در اینده ای نزدیک امریکا نیز درگیر جنگ با این کشورها خواهد شد.

البته جنگ اوکراین و جنگ های بعدی یک جنگ واقعی نیست بلکه یک پروژه کاملا کنترل شده برای ایجاد قحطی و نابودی بخشی از جمعیت دنیاست.

110 روز عملیات نظامی بی حاصل روسیه نشان داد که روسیه یک ببر کاغذیست و در حد یک کشور افریقایی ظاهر شده است.و اگر بخواهیم واقعی تر بیان کنیم روسیه کشور مستقلی نیست بلکه یک کشور ایجاد شده توسط گلوبالیستهاست که هم در ظاهر نقش رقیب اتمی امریکا را بازی می کند و هم هر موقع گلوبالیستها بخواهند در دنیا بحران ایجاد کنند به روسیه نقشی ظاهری می د هند اما خودشان انطور که مصالح و منافعشان اقتضا کند روسیه را کارگردانی و هدایت می کند.

راه مقابله با گلوبالیستها فقط افشای دروعهای انهاست . و اگر بزرگترین دروغ انها یعنی بمب اتمی  فاش شود تضعیف خواهند شدو بحران به سمت کشورهای گلوبالیستی خواهند رفت و از درون فرو می پاشند و انوقت کشورهای ضعیف می توانند نفسی بکشند.

بارها به شما پیشنهاد دادم که حاضرم برای افشای دروع بودن سلاح اتمی با شما همکاری کنم اما هیچ پاسخ و عکس العملی از شما ندیدم.

برام قابل درکه که شما باید یک سری خطوط قرمز را رعایت کنید  اما باید بدانید که سرنوشت شوم و ترسناکی در انتظار همه ماست و عدم همکاری شما برای افشای دروغ بودن سلاح اتمی راه را به روی پیشگیری از تبعات تحولات جهانی فعلی می بندد

قبل از اینکه دچار جنگ خانمانسوز شویم و همچون مردم اوکراین اواره شویم برای افشای دروغ بودن سلاح هسته ای اقدام کنید. افشای این دروغ مانع از هر حمله نظامی به کشورمان می شود.
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون