کد خبر: ۴۲۰۳۷
۱۸:۳۱ -۰۲ خرداد ۱۴۰۱
ستاره خارجی استقلال اگر چه با این تیم قرارداد دارد، اما تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.

قرارداد بازیکنان استقلال

نشان تجارت - آرتور کوین یامگا یکی از بازیکنان مؤثر استقلال در این فصل بوده که تا پایان هفته بیست‌وهشتم ۱۰گل برای این تیم به ثمر رسانده، ولی خبر بد برای آبی‌ها این است که او قصد جدایی از استقلال را دارد. یامگا یک فصل دیگر با آبی‌پوشان قرارداد دارد ولی او بیشتر به‌خاطر برخی مسائل غیرفوتبالی قصد ماندن در ایران را ندارد. اگر استقلالی‌ها نتوانند این بازیکن را برای ماندن راضی کنند، احتمالا یامگا را از دست خواهند داد.

حتی این بازیکن به برخی از هم‌تیمی‌هایش هم گفته که شرایط ماندن در ایران را ندارد و می‌خواهد استقلال را ترک کند؛ اتفاقی که اصلا برای فرهاد مجیدی و هواداران استقلال خوشایند نیست. البته او حق و حقوقش را در این فصل دریافت کرده و به هیچ عنوان حق ندارد قراردادش را به‌صورت یک‌طرفه فسخ کند. با این حال یامگا می خواهد به صورت توافقی قرارداد خود را فسخ کند و جدا شود.

باید دید استقلالی‌ها می‌توانند یامگا را برای ماندن در ایران راضی کنند یا اتفاقات دیگری رخ خواهد داد. حتی بعد از مسجل‌شدن قهرمانی استقلال در لیگ برتر، خبرهایی هم درخصوص جدایی گابریل پین از استقلال مطرح شده که البته این مربی ایتالیایی چنین خبری را تأیید یا تکذیب نکرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون