کد خبر: ۴۱۲۶۷
۱۵:۳۰ -۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
طی روز‌های اخبر خبر‌هایی در خصوص لیست نقل و انتقالاتی یحیی گل محمدی منتشر شده است.

یحیی گل‌محمدی

نشان تجارتطی روز‌های اخبر خبر‌هایی در خصوص لیست نقل و انتقالاتی یحیی گل محمدی منتشر شده است. در این لیست نام چندلژیونر فوتبال ایران هم مطرح شده که خبرساز‌ترین آن‌ها حضور کاوه رضایی در میان بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی است. بازیکنی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد و البته پیش از این شاگرد سرمربی پرسپولیس هم بوده است.

با این حال شنیده‌ها حاکی از این است که اولویت سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده جذب این بازیکن نیست و گل محمدی و مدیران پرسپولیس به دنبال بازگرداندن علی علیپور هستند. مهاجمی که در پایان فصل قراردادش به اتمام می‌رسد و سرخ‌ها به دنبال این هستند تا او را راضی به بازگشت به تیم سابقش کنند.


بیشتر بخوانید: نوراللهی و قایدی هم حاجی شدند + عکس


اما پرسپولیس حتی در صورت جذب علیپور به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم دیگر هم خواهد بود. با توجه به مصدومیت آل کثیر یحیی گلزمحمدی تصمیم دارد تا از میان بازیکنان داخلی یک مهاجم اثرگذار به خدمت بگیرد که گزینه سرمربی سرخ‌ها پیمان بابایی مهاجم تراکتور است.

پرسپولیس در صورتی که موفق به جذب این ۲ بازیکن شود سراغ گزینه دیگری در خط حمله نخواهد رفت. گل محمدی امیدوار است با بهبود شرایط مالی تیمش در تابستان پیش رو گزینه‌های مد نظرش را جلب کند و به نظر می‌رسد این بار از اولویت‌های خود نخواهد گذشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون