کد خبر: ۴۰۴۰۲
۱۴:۰۵ -۲۶ اسفند ۱۴۰۰
در آخرین روز دوشنبه سال ۱۴۰۰شمسی مقارن با ۱۴ مارس ۲۰۲۲ جلسه‌ای با هیات مدیره انجمن مدیریت کسب و کار ایران در مکان جدید دفتر این انجمن برگزار شد.

نشان تجارت - در آخرین روز دوشنبه سال ۱۴۰۰شمسی مقارن با ۱۴ مارس ۲۰۲۲ جلسه‌ای با هیات مدیره انجمن مدیریت کسب و کار ایران در مکان جدید دفتر این انجمن برگزار شد.

در این جلسه تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین انجمن بازرگانی ایران و کانادا با حضور مدیران این دو انجمن به امضای طرفین رسید.

این تفاهم نامه با هدف تبادل دانش و برقراری ارتباط‌های علمی و به اشتراک گذاشتن تجارت علمی یکدیگر بصورت پیوسته /برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک بصورت بین‌المللی و ملی / همکاری در پنج حوزه آموزشی، نشر، تحقیقات کسب و کار، مشاوره و بازرگانی و همچنین شناسایی و معرفی ظرفیت‌های تجاری، بازرگانی، بازاریابی و کسب و کار مشترک منعقد شده است.

در مراسم امضا و مبادله تفاهم نام دکتر محمد هادی عسگری رئیس انجمن مدیریت کسب‌وکار ایران و اعضای هیات مدیره از جمله خانم مهندس افسر تدین خواه نایب رئیس / دکتر امید اشکانی عضو هیات مدیره / دکتر علیرضا داداشی بازرس اصلی انجمن / دکتر محمد رضا انبیائی دبیر کل انجمن و اسماعیل غلامی مدیر روابط عمومی انجمن مدیریت کسب و کار ایران و پروفسور اکبر مانوسی و رضا اسدالهی به نمایندگی از انجمن بازرگانی ایران و کانادا حضور داشتند.

لازم بذکر است آقای اسداللهی با مدیر انجمن دوستی ایران و کانادا جناب آقای ملبوبی و مدیر مرکز آموزش عالی ایکاد ایران و کانادا جناب آقای فقیهی و رئیس شورای هماهنگی دوستی و تجاری کانادا و ایران جناب پروفسور مانوسی و جناب آقای جهانی که در این جلسه حضور داشتند مذاکراتی جهت همکاری مشترک و متقابل صورت گرفت.

انجمن های ایرانی و کانادایی

انجمن های ایرانی و کانادایی

انجمن های ایرانی و کانادایی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گوناگون