کد خبر: ۳۷۶۵۹
۲۱:۳۰ -۰۸ دی ۱۴۰۰
فیلم الینا همسر مهدی عبدی و خواهرش در فضای مجازی منتشر و به صورت گسترده پخش شده است.

نشان تجارت - عکس و فیلم هایی از مراسم عروسی و ازدواج مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس و عکس‌های دو نفره الینا همسر مهدی عبدی مهاجم تیم پرسپولیس منتشر شده که باعث حواشی شده است.

مهدی عبدی لیسانسه فوتبالیست

مهدی عبدی دانشجوی لیسانس رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد قائمشهر مازندران است، او با ۱۸۱ سانتی متر قد در پست مهاجم بازی می‌کند و راست پا است.

بیوگرافی فوتبالی مهدی عبدی

مهدی عبدی فوتبال را با هم محله‌ای خود علی علیپور و برادرش حسن عبدی از روستای قراخیل قائمشهر شروع کرد سپس به صورت جدی با تیم پرسپولیس قائمشهر زیر نظر محمد و رضا رامشگر فوتبال ادامه داد.

در سال ۹۶ – ۹۷ از قائم شهر به تیم امید پرسپولیس تهران پیوست و زیر نظر رضا حلالی توانست در لیگ امید‌های کشور با ۲۴ گل زده به آقای گل این لیگ دست یابد.

مراسم عروسی و ازدواج مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس

مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس در ۲۳ سالگی داماد شد، او جشن بزرگی به مناسبت ازدواجش برگزار کرد که به علت تجمع و حضور مهمانان زیاد در شرایط کرونایی انتقاد‌هایی داشته است

ویدیو‌های منتشر شده از جشن مراسم ازدواج مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس انتقاد‌های زیادی را در پی داشت. البته به دلیل پوشش و لباس مهدی عبدی این جشن متعلق به مراسم ازدواج وی نیست و جشنی برای داماد شدن و یا به نوعی جشن پایان مجردی است، اما دوستان و طرفداران نزدیک مهدی عبدی در استوری به او تبریک خوشبخت باشی را نوشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون