کد خبر: ۳۶۶۱۲
۱۴:۵۱ -۰۸ آذر ۱۴۰۰
بر اساس مجوز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، سه شنبه دوم آذر مجمع عمومی موسسان انجمن بلاکچین و رمزارز ایران برگزار شد.

هیات مدیره انجمن بلاکچین و رمز ارز ایران

نشان تجارت - بر اساس مجوز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، سه شنبه دوم آذر مجمع عمومی موسسان انجمن بلاکچین و رمز ارز ایران برگزار شد.

در این مجمع که با حضور موسسین فعال در حوزه‌های مرتبط با فناوری بلاکچین و با حضور ناظران اتاق بازرگانی ایران برگزار شد نخستین هیات مدیره «انجمن بلاکچین و رمز ارز ایران» انتخاب شدند.

به ترتیب اکثریت آراء محمدرضا شرفی، یلدا راهدار، افشین آشوری، امیرعباس امامی، سیدمهرداد حسینی زیدابادی، امیررضا جلیلی و مهدی امینی برای سه سال به عنوان ۷ عضو اصلی هیات مدیره انتخاب شدند. همچنین امیر رجبی به عنوان بازرس اصلی تعیین شد.

با ایجاد این نهاد مردمی پیشرفت و توسعه اکوسیستم کسب و کار‌های مرتبط با فناوری دفاتر کل توزیع شده و بلاکچین طی سال‌های پیشرو تقویت خواهد شد. توسعه فعالیت‌های انجمن در استان‌های فعال و علاقمند و به کارگیری افراد حقیقی و حقوقی با توانمندی‌های مختلف فنی و فناوری، مدیریتی، مالی، صنعتی، اقتصادی و بازرگانی از اهم محور‌های مطروحه توسط حاضران در مجمع عمومی موسسان بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون