کد خبر: ۳۴۷۶۶
۱۱:۱۰ -۱۷ مهر ۱۴۰۰
حضور مهناز افشار در فستیوال فیلم کوتاه فرانکفورت حواشی زیادی داشت.

استایل مهناز افشار

نشان تجارتمهناز افشار بازیگر سینما که مدتی است در خارج از کشور زندگی می کند و گویا قصد بازگشت به کشور را هم ندارد به تازگی در فستیوال فیلم کوتاه فرانکفورت حضور پیدا کرد و با تعدادی از بازیگران و چهره های مشهور هم عکس گرفت.

در ادامه عکس دو نفره مهناز افشار در کنار توماس آندرس خواننده آلمانی گروه مدرن تاکینگ را می بینید که به تازگی در صفحه این بازیگر گذاشته شده است.

استایل مهناز افشار در آغوش هنرمندان اروپایی + عکس

البته مهناز افشار در کنار دیگر هنرمندان حاضر در این مراسم هم عکس هایی گرفت و شاید نکته جالب توجه در این تصاویر صمیمیت و راحتی بیش از اندازه خانم افشار با هنرمندان و به خصوص مردان خارجی باشد. به نحوی که در برخی از این تصاویر مهناز افشار دست هایش را به دور کمر مردان انداخته و در کنار هم عکس یادگاری گرفتند.

استایل مهناز افشار در آغوش هنرمندان اروپایی + عکس

لباس مهناز افشار سوژه کاربران!

البته صمیمت و راحتی بیش از اندازه خانم افشار با مردان آلمانی تنها سوژه حضور مهناز در این فستیوال نبود و نوع پوشش و انتخاب لباس مهناز افشار هم برای این مراسم با واکنش زیاد کاربران مواجه شد.

مهناز افشار برای این مراسم یک کت و شلوار راه راه و یک بلوز مشکی انتخاب کرده بود و برای پوشاندن موهای خود هم از یک باندا استفاده کرد و یک کیف دستی هم با خود همراه داشت.

این پوشش با واکنش کاربران مواجه شد که در ادامه برخی از آن ها را مرور می کنیم:

mojgan_vatankhahh: دقیقا ملاکش برای انتخاب لباس زشت ترینهاست. از این بی سلیقه تر امکان نداره

yshn4632: این همه وقته رفته یکبار لباس شیک و درست حسابی نپوشیده همش انگار سالها قبل تو کمد لباس داشته اونا رو می‌پوشه

sh.j.f: چقدر این دستمالها زشته که به سرش مى بنده لااقل کلاه سرت بزار یا میخواى حجاب داشته باشى مثلا خوب روسرى سرت کن که اینقدر مسخره دیده نشى

saeed: خوب مهناز جان کت شلوار سرمه ای رو که با مشکی ست نمیکنن اون

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون