کد خبر: ۳۴۶۵۳
۱۷:۵۰ -۱۳ مهر ۱۴۰۰
شما می‌توانید با پیدا کردن طعم آدامسی که طرف مقابلتان مصرف می‌کند، شخصیت او را بهتر بشناسید.

شخصیت شناسی

نشان تجارت - همیشه هم قرار نیست با دوستان و آدم های توی زندگی تان بچرخید و وقت بگذرانید تا آن ها را بشناسید. بعضی وقت ها راه هایی هست که می توان با آن ها میانبر زد و کسی را که برایتان اهمیت دارد، بهتر شناخت. نه، اشتباه نکنید، منظورمان کتاب «دوستان صمیمی ات را قورت بده...» یا گرفتن فال تاروت و قهوه نیست. شما می توانید با پیدا کردن طعم آدامسی که طرف مقابلتان مصرف می کند، شخصیت او را بهتر بشناسید.

آدامس های موزی

شخصیت افرادی که آدامس های موزی را ترجیح می دهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده های خلاق و مثبت و سازنده اند. آن ها به دنبال شکار مجوزهای جدید برای ارائه  برنامه های جدید در حوزه های مختلف کاری و زندگی خود هستند.

آدامس های دارچینی

افرادی که عاشق آدامس های دارچینی و یا حتی خمیردندان های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد به ویژه همسرشان دارند آن ها شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل کرده.

آدامس های سفیدکننده دندان

جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفیدکنندگی دندان ها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی می بخشند و در حقیقت نوعی آرام بخش قوی هستند اگر شما عاشق چنین طعم هایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال می سازد.

آدامس نعنایی

آدامس های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس می کنید سرشار از انرژی شده و می توانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام به موقع کارها و روحیه بخشیدن به آن ها در مواقع ضروری است شما احساس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید.

آدامس های توت فرنگی

افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند امتحان کردن چیزهای جدید می تواند روحیه  شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.

آدامس های پرتقالی

افرادی به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند شخصیت شاد و اجتماعی آن ها باعث می شود مردم فکر کنند سال هاست آن ها را می شناسند در خانه  شما همیشه به روی دیگران باز است و دوستان روی سخنان و کمک های فکری شما حساب می کنند.

منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون