کد خبر: ۳۴۱۳۳
۱۱:۰۰ -۳۱ شهريور ۱۴۰۰
به نظر می‌رسد یکی دیگر از بازیکنان قدیمی استقلال گزینه سرمربیگری در این تیم شده است.

سرمربی استقلال تهران

نشان تجارت - استقلال روز‌های چندان خوشی را سپری نمی‌کند؛ این تیم که با روی کار آمدن دولت جدید با تغییرات در کادر مدیریتی اش روبرو شده حالا ممکن است تغییراتی هم در کادر فنی اش داشته باشد؛ به ویژه آنکه فرهاد مجیدی هم از سوی عده‌ای از پیشکسوتان استقلال تحت فشار قرار گرفته است.

شکست مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و نمایش ضعیف چندین خرید جدید فرهاد مجیدی برای استقلال و البته از دست دادن ۲ عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی در فصل پیش، این شایعه را قوت بخشیده که استقلال ممکن است فرهاد مجیدی را برکنار کند و مربی جدیدی را به جایش بیاورد.

این موضوع البته هنوز قطعی نشده، چون همچنان عنوان می‌شود استقلالی‌ها منتظر مدیرعامل جدید هستند تا تکلیف سرمربی را مشخص کند. با این حال هنوز مدیرعامل جدید نیامده یکی دو گزینه سرمربیگری برای این باشگاه به صف شده اند. ابتدا می‌گفتند مهدی پاشازاده قرار است جای فرهاد مجیدی را بگیرد، ولی او به کادر مدیریتی باشگاه اضافه شده و اتفاقا از فرهاد مجیدی حمایت کرده است.

گزینه جدی تر، اما جواد نکونام مربی فصل پیش فولاد و کاپیتان پیشین استقلال است. اطرافیان نکونام هنوز به طور رسمی شایعه حضور او در استقلال، پذیرش یا عدم پذیرش این پیشنهاد را رسانه‌ای نکرده اند، ولی فعلا نکونام گزینه جدی تری است.

با این حال، اما به نظر می‌رسد آن‌هایی که تمایلی به ادامه همکاری با فرهاد مجیدی را ندارند چندان دست روی دست هم نگذاشته اند و همچنان مشغول مذاکره هستند. به تازگی از نزدیکان باشگاه استقلال نقل شده که این تیم یک گزینه دیگر هم برای جانشینی فرهاد مجیدی دارد: داریوش یزدانی. یزدانی از ستاره‌های سابق همین استقلال است که مدت‌ها به آمریکا سفر کرده تا مدارک و مدارج مربیگری اش را بگیرد و طی کند.

او مشغول کشف استعداد‌های فوتبالی در این کشور است و دست بر قضا تا به حال سه بار با تماس از سوی مسئولان باشگاه برای نشستن روی نیمکت به عنوان مربی مواجه شده است: یک بار زمان مظلومی، یک بار زمان استراماچونی و یک بار هم زمانی که شایعه شد الکساندر نوری قرار است سرمربی استقلال شود. به غیر از زمان استراماچونی که داریوش یزدانی چراغ سبز نشان داد، ولی باشگاه نتوانست استراماچونی را راضی کند، ۲ بار دیگر پیشنهاد داریوش یزدانی منفی بوده است.

حالا، اما به گزارش فرارو، به نظر می‌رسد ماجرا مهمتر شده، چون این بار نه به عنوان مربی بلکه استقلال داریوش یزدانی را به عنوان سرمربی زیر نظر دارد. این یک بخش کار است و بخش مهمتر اینکه هنوز تکلیف فرهاد مجیدی در استقلال مشخص نشده است. حالا، اما چه الان و یا چه هر زمان دیگری استقلال با فرهاد مجیدی قطع رابطه کند به نظر می‌رسد داریوش یزدانی یکی از گزینه‌های جدی سرمربیگری در استقلال است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون