کد خبر: ۳۳۷۴۸
۱۳:۱۶ -۲۲ شهريور ۱۴۰۰
جانشین احمد نوراللهی برای پر کردن خلا پیش آمده از جدایی او، کاری بسیار دشوار خواهد داشت.

آغاز مأموریت خیلی سخت شماره ۸ پرسپولیس

نشان تجارت -رضا اسدي اگرچه در تراکتور و سايپا توانايي‌هاي خود را نشان داد و در قامت بهترين بازيکن تيمش ظاهر شد اما به خوبي مي‌داند که فضاي بازي در پرسپوليس برايش متفاوت خواهد بود.

او در حالي براي نخستين بازي خود با پرسپوليس آماده مي‌شود که شماره ۸ اين تيم را برتن دارد و با انتخاب اين پيراهن، به شکلي علني نشان داده که قصد دارد در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ جانشين احمد نوراللهي باشد. بازيکني که در سه فصل اخير بيش از ۱۰۰ بار در ترکيب اصلي سرخپوشان قرار گرفت و بي گمان جزو برترين بازيکنان ليگ ايران هم بود.

نوراللهي در فرآيند دفاعي بازيکني مطمئن و در هجوم، يک ستاره تمام عيار بود. بازيکني که به انتقال توپ کمک مي‌کرد، در گلزني ياور خط حمله مي‌شد و در به دست آوردن توپ سوم، موفق نشان مي‌داد.

حالا نقش او برعهده رضا اسدي خواهد بود که البته شکل فوتبال متفاوتي با نوراللهي دارد. در حالي که هنوز مصدوميت کمال بهبود نيافته، سرلک و اسدي، دو بازيکني که شايد شباهت فوتبالي هم به هم داشته باشند، در کنار هم خواهند بود و همه در انتظار رونمايي از اين زوج هستند؛ زوجي که موفقيتشان، تاثير بسيار زيادي در سرنوشت تيم يحيي گل‌محمدي خواهد داشت‌.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون