کد خبر: ۳۳۴۱۸
۱۷:۵۷ -۱۳ شهريور ۱۴۰۰
امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۱میلیون و ۹۵۹هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روزکاری هفته گذشته ۲۳ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت سکه در بازار

نشان تجارتامروز شنبه (۱۳ شهریور ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۴ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۱ میلیون و ۹۵۹ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲۳ هزار تومان ارزان‌تر شد.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان معامله شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته آن ۵۱ هزار تومان کاهش یافت.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۹۵ هزار تومان کمتر شد.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۸۳۷ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روزکاری هفته گذشته ۴۸ هزار کمتر شد.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲ هزار تومان ارزان‌تر شده است.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۱۶۱ هزار و ۹۰۰ تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته یک هزار و ۱۰۰تومان افزایش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۸۲۷ دلار اعلام شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نبض بازار
گوناگون