کد خبر: ۳۳۲۹۴
۲۳:۵۸ -۰۹ شهريور ۱۴۰۰
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری عامل آتش زدن تندیس سردار سلیمانی در این شهر خبر داد.

تندیس سردار سلیمانی

نشان تجارتسید علی ملک حسینی در حاشیه نشست هماهنگی مرحله هفتم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با اعلام این خبر گفت: پس از انتشار فیلم آتش زدن تندیس سردار سلیمانی در فضای مجازی، که باعث انزجار هم استانی های عزیز شده بود، سربازان گمنام امام زمان با انجام تحقیقات سریع و فنی و تلاش شبانه روزی، در اداره کل اطلاعات استان، عامل این اقدام زشت و ذلیلانه، شناسایی، دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

وی افزود: وی پس از بازجویی و اقرار صریح به این موضوع، روانه زندان شد.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج همچنین، با اشاره به بازداشت اراذل و اوباشی که در فضای مجازی اقدام به عربده کشی و ترویج خشونت می‌کردند، هشدار داد: در دهه پنجم انقلاب اسلامی، چشمان تیزبین و دستان قدرتمند حافظان امنیت مردم و فرزندان ملت و انقلاب، اجازه ایجاد ناامنی برای مردم عزیز را نخواهند داد.

به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، ملک حسینی با بیان این که ممکن است کسانی، در دام گروهک‌های نفاق اسیر شده و با فریب آنها قصد اقدامی علیه امنیت پایدار داشته باشند، بیان کرد: همت نیروهای امنیتی، انتطامی و قضایی سد راه کج آنها خواهد بود و دیر یا زود پشت میله های زندان از اقدامات خود پشیمان می شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون