کد خبر: ۳۳۱۵۹
۱۰:۱۳ -۰۵ شهريور ۱۴۰۰
ستاره مهم مدنظر گل محمدی پس از کش و قوس‌های فراوان با پرسپولیس به توافق رسید و جمعه یا شنبه با این تیم قرارداد خواهد بست.

خرید جدید پرسپولیس

نشان تجارتشاید به جرأت بتوان گفت که بیشترین انرژی مدیران باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات صرف رضا اسدی شد. بازیکنی که در فصل گذشته، تنها چهار بازی و کمتر از ۳۰۰ دقیقه در زمین بوده و اینطور که گفته شده، با مصدومیتی نسبتاً شدید از ناحیه نازک نی پا مواجه بود. مصدومیتی که ماه‌ها او را از میادین دور کرد.

حالا مدیران پرسپولیس به خواسته کادرفنی و هواداران پای میز مذاکره با اسدی نشسته‌اند، اما برخلاف سایر مذاکرات، این بار بحث‌ها طولانی و پر از تنش شده است. باشگاه با همه شرط و شروطی که اسدی در مذاکره مطرح کرد کنار آمد، اما آخرین شرط این بازیکن مدیران باشزز!

این درحالی بود که با توجه به وضعیت اسدی، مذاکره با آبشک نیز متوقف شد. آبشک که روز شنبه هفته گذشته با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با مدیران این باشگاه داشت، اولویت دوم سرخپوشان در پست هافبک دفاعی محسوب می‌شد و ادامه مذاکره با او بستگی به سرنوشت مذاکرات سرخپوشان با رضا اسدی داشت.

پس از متوقف شدن مذاکرات با محمد آبشک نیز اتفاق جدیدی رُخ نداد و حتی گفته شد پیشنهاد استقلال به این بازیکن باعث شده تا رضا اسدی دو باشگاه را برای تصمیم گیری خود معطل کند.

درحالیکه برخی خبرها از به بن بست رسیدن مذاکرات پرسپولیسی‌ها با رضا اسدی حکایت داشت اما مذاکرات مدیران این باشگاه با مدیربرنامه های این بازیکن ادامه پیدا کرد.

آخرین خبر که شاید برای طرفداران پرسپولیس جالب باشد حکایت از مذاکره روز پنج شنبه مدیربرنامه های رضا اسدی با جعفر سمیعی دارد. گفت و گویی که با نظر مثبت رضا اسدی به توافق میان طرفین انجام شد و حالا فقط باید این بازیکن به ایران بازگردد.

هافبک مورد نظر گل محمدی قراردادش را با سنت پولتن اتریش فسخ کرد تا به تهران بیاید و با قرمزهای پایتخت سر میز مذاکره بنشیند. در خبرگزاری ها هم تصویری منتشر شد که رضا اسدی از گذرنامه خودش منتشر کرده بود تا خبر از پرواز به ایران بدهد و همین باعث شده تا طرفداران قهرمان لیگ برتر منتظر خبرهای نهایی از خرید این هافبک توسط تیمشان باشند.

طبق خبرهای رسیده پیرامون این خرید، به نظر می رسد اسدی با باشگاه بر سر مسائل مالی به توافق رسیده و در حال حاضر منتظر تماس مدیران پرسپولیس است تا با حضور در باشگاه قراردادش را امضا کند.

جمعه یا شنبه این اتفاق رُخ داده و اگر مسئله خاصی پیش نیاید به احتمال ۹۹ درصد رضا اسدی با پرسپولیس قراردادش را به امضاء خواهد رساند.

گفتنی است یحیی گل محمدی اعتقاد دارد رضا اسدی خوش قد و قامت بهترین گزینه برای جانشینی احمد نوراللهی در تیم پرسپولیس است و به همین خاطر این همه مدت به پای او ایستاد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون