کد خبر: ۳۳۰۱۸
۱۷:۲۲ -۳۱ مرداد ۱۴۰۰
مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پر کردن جای خالی هافبک میانی خود مذاکراتی را با دو بازیکن تاثیرگذار تیم‌های استقلال و سپاهان آغاز کرده‌اند، اما هنوز به نتیجه امیدوارکننده‌ای نرسیده‌اند.

پرسپولیس تهران

نشان تجارتیحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با جدایی احمد نورالهی به فکر پیدا کردن جانشین برای او افتاد.

گل محمدی که به صورت مستقیم و با مذاکرات متوالی و محرمانه با جعفر سمیعی لیست جذب بازیکنان مد نظر خود را برای تابستان سال جاری تهیه کرد قصد تغییر در اسامی آن‌ها را دارد.

او که با جذب علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی خیال خود را بابت جانشین محمدحسین کنعانی زادگان راحت کرد حالا قصد دارد یکی از ستاره‌های فصل گذشته لیگ برتر را جانشین نورالهی کند.

سورپرایز یحیی از باشگاه‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران است. یحیی که از لیست مازاد همتای خود فرهاد مجیدی در قامت سرمربی آبی‌پوشان مطلع شده خواستار توقف در مذاکره با سایر اسامی از سوی سمیعی شده است.

گل محمدی منتظر است تا تکلیف هافبک دفاعی مورد نظرش به طور کامل با باشگاه‌های استقلال و سپاهان مشخص شود تا سورپرایز بزرگ خود را در انتخاب جانشین نورالهی معرفی کند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد مذاکرات اولیه باشگاه پرسپولیس با این دو بازیکن به طور کاملا محرمانه ادامه دارد، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نبض بازار
گوناگون