کد خبر: ۳۱۵۶۱
۲۲:۱۱ -۳۰ تير ۱۴۰۰
عکس‌هایی منشوری از یک دختر که ادعا می‌شود دختر علی دایی است منتشر شد.

دختر علی دایی

نشان تجارتعلی دایی در فوتبال ایران و جهان به عنوان یک اسطوره شناخته می‌شود. از نظر فعالیت کاری علی دایی علاوه بر موفقیت‌های فوتبالی و تحصیلی در تجارت نیز موفق بوده است و هم اکنون گرداننده چندین شرکت بزرگ، چند فروشگاه، کارخانه تولیدی پوشاک ورزشی است. اولین فرزند علی دایی در سال ۱۳۸۸ به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی بسیار علاقه دارد، اما آیا علی دایی دختری به نام دنیز هم دارد؟

آیا او دختر علی دایی است؟ + تصاویر

آیا او دختر علی دایی است؟ + تصاویر

دنیز دایی فرزند اول از همسر سابق علی دایی فوتبالیست، مربی و رکورد دار گل دنیا است. دنیز دایی در حال حاظر همراه با مادر خود در لندن زندگی می‌کند. علی دایی زمانی که ۲۵ سال سن داشت با خانمی به نام مریم ازدواج کرد، اما ازدواج آن‌ها دوام زیادی نداشت و از هم جدا شدند، حاصل این ازدواج دختری به نام دنیز شد.

دنیز دایی با اینکه در خارج از ایران زندگی می‌کند، اما تیپ و ظاهری نامتعارف دارد. وی در صفحه شخصی اینستاگرامش حدود شش هزار بازدید کننده دارد. دنیز دایی در حال انجام تمرینات آمادگی برای رقص حرفه‌ای است و فیلم و عکس‌های از تمرینات رقص و ورزش منتشر می‌کند و همچنین تصاویری با دوستان و پدرش علی دایی نیز در این میان دیده می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون