کد خبر: ۳۱۴۸۵
۱۲:۴۳ -۲۹ تير ۱۴۰۰
شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یک باشگاه صنعتی برای یک فصل بازی در این تیم به احمد نوراللهی پیشنهاد ۲۰ میلیارد تومانی داده است!

جدایی کاپیتان پرسپولیس از تیم

نشان تجارتخبر ورزشی نوشت: لطفا تعجب نکنید! اشتباه هم نخواندید و منبعی که این خبر را به ما داد اعلام کرد این رقم فقط برای یک فصل است و باشگاه پرسپولیس کار سختی برای تمدید قرارداد شماره ۸ خود دارند. قرارداد احمد نوراللهی با باشگاه پرسپولیس در پایان لیگ بیستم به پایان خواهد رسید.

او در حالی بعد از بازی سوپرجام و پیروزی مقابل تراکتور در گفتگو با خبرنگاران در مورد تمدید قراردادش همه چیز را مرتبط به باشگاه دانست و مدعی شد در مورد تمدید قراردادش از باشگاه باید سوال شود نه او که شنیدیم تا کنون دعوت سمیعی و شکوری را برای حضور در ساختمان باشگاه نپذیرفته است!

چندی پیش او در پاسخ به تماس مدیران باشگاه پرسپولیس گفت که ایجنت خودش را برای مذاکره به دفتر باشگاه می‌فرستد که این یکی رقم عجیب و غریبی را مطالبه کرد.

اما ماجرا چه بود؟ فردی که به باشگاه رفت مدیربرنامه نوراللهی نبود و یکی از ایجنت‌های معروف برای مذاکره با میدران پرسپولیس راهی باشگاه شد. همان ایجنتی که کار‌های کنعانی‌زادگان را برای حضور در لیگ قطر انجام داده و به احمد نوراللهی هم وعده داده است با رقم خوبی او را به لیگ ستارگان قطر ترانسفر می‌کند.

در این ملاقات طرفین مذاکره کردند و این ایجنت رقم بسیار سنگینی را برای تمدید قرارداد به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد. پیشنهادی دو رقمی برای یک فصل. باشگاه پرسپولیس هنوز نظر نهایی خود را در مورد رقم مورد نظر نوراللهی اعلام نکرده است، اما این یک واقعیت است که باشگاه پرسپولیس در صورت پذیرفتن این رقم کار سختی برای تمدید قرارداد با دیگر نفرات تمدیدی خواهد داشت. آن چه مشخص به نظر می‌رسد نوراللهی دوست دارد با گرفتن این مبلغ قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند، اما تردیدی که باشگاه پرسپولیس دارد این است که اگر قرار باشد برای تمدید قرارداد نوراللهی یک رقم سنگین را بپذیرد، باید به نفراتی، چون وحید امیری که در هر پستی به میدان رفته و در حد یک ستاره بوده چقدر پیشنهاد بدهد و البته نفراتی، چون عالیشاه، کامیابی‌نیا، کنعانی‌زادگان و بقیه بازیکنانی که قرار است تمدید کنند و البته نفراتی که فصل بعد قراردادشان به پایان می‌رسد را با چه ارقامی باید نگه دارد؟

این درحالیست که باشگاه صنعتی حاضر است برای یک فصل فوتبالی به کاپیتان سوم پرسپولیس رقمی معادل ۲۰ میلیارد تومان بپردازد! مبلغی که گذشتن از آن واقعاً کار آسانی نیست. باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان قادر به پرداخت چنین رقمی نیست و حتی نمی‌تواند نصف آن را برای یک فصل به احمد نوراللهی بدهد؛ بنابراین مذاکرات طرفین به بن‌بست خورده است درحالی که تیم صنعتی منتظر پایان لیگ است. با به اتمام رسیدن لیگ بیستم نوراللهی ملی‌پوش می‌تواند آزادانه و با هر رقمی که به توافق رسید با تیم مورد نظرش قرارداد ببندد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون