کد خبر: ۳۱۴۵۶
۱۹:۳۳ -۲۸ تير ۱۴۰۰
بهاره رهنما به همراه همسرش امیرخسرو عباسی در یک گفتگو شرکت کرد و جزئیاتی از زندگی مشترکشان گفت.

ازدواج بهاره رهنما

نشان تجارتازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی جنجال‌های زیادی به پا کردو حواشی زیادی درپی داشت. بهاره رهنما به همراه همسرش امیرخسرو عباسی در یک برنامه گفتگویی انجام دادند و درباره ازدواجشان صحبت کردند. بهاره رهنما برای اولین بار بعد از ازدواجش در یک برنامه به همراه همسرش حاضر شد و جزئیاتی از زندگیاش گفت. بهاره رهنما به همراه همسرش در این برنامه حاضر شد و به سوالات مجری برنامه پاسخ داد. در ابتدای این گفتگو امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار عکس‌ها و روانه شدن سیل تماس‌ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد البته که کسی جرات نمیکرد با من تماس بگیرد، اما ما خودمان از انتشارعکس‌های ازدواجمان بی خبر بودیم.

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من د ر۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم. قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک‌های من موقعیت مالی همسرم بود، اما چیز‌های افسانه‌ای که میگویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام، مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد.بیشتر بخوانید: حواشی جنجالی در مورد بهاره رهنما +عکسدر بخش پایانی گفتگو بهاره رهنما درباره شرط ازدواجشان گفت: امیر خسرو واقعا محب اهل بیت بود وامام رضا (ع) باعث این ازدواج شد و تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت اعلام کردو و گفت حتی اگر تو کنار خیابان کبریت هم میفروختی من از تو خواستگاری میکردم.

جزئیاتی از ازدواج مجدد بهاره رهنما

متن زیر در کانال تلگرامی بهاره رهنما و به منظور ازدواج مجدد او منتشر شده است: بهاره عزیزم دختر خوب و مهربانم دختری که همیشه به وجودت افتخار کرده و میکنم عزیزم تو از بچگی همیشه خاص بودی و کار‌های قشنگی انجام میدادی و، اما اکنون که سالیانی از زندگی قشنگ و پر بارت میگذرد، باز هم باعث شگفتی خانواده و زنان دنیای خودت شدی عزیزم دختر قشنگم یادم هست چند روز قبل از اینکه با امیر خسروی عزیزم ازدواج کنی، ما هم مثل پدر و مادر‌های دیگه دغدغه‌های خودمان را داشتیم حرفی که تو به ما زدی آنقدر پر معنی و پر محتوا بود که تا دو سه روز بهش فکر می‌کردم و کاملا ذهن مرا درگیر کرده بود درست یادم نیست من چه گفتم که تو در جواب من جمله‌ای به کار بردی که برای من خیلی جالب بود تو گفتی: «مامان من خانواده میخواهم» و مرا کاملا مجاب کردی یعنی تو زنی هستی در کمال سلامت روح و روان آفرین و صد آفرین به تو که به زنان دیار خود جرأت و شهامت دادی و دوباره عشق و امید را در زندگیشان به وجود آوردی آفرین عزیزم که به ما هم عشق و امید دادی و در تمام اجراهایت بر می‌خیزم و میگویم و خواهم گفت که من به وجود تو افتخار میکنم تو دختر قشنگم سرشار از عشق و محبت هستی و زنی مقاوم و استوار هرگز حرف‌های یاوه گویان تو را آزرده نخواهد کرد و از خدا برای این انسان‌ها شفا بخواهیم، زیرا این‌ها به سرطان بخل و حسادت دچار شده اند دخترم، تو خوبی، خوب باش و خوب بمان. مادرت «پروین قائم مقامی».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون