کد خبر: ۲۸۳۹۲
۱۲:۴۵ -۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس دولت نهم و دهم گفت: نظر قطعی من این است که اگر رد صلاحیت شوم انتخابات را تایید نمی‌کنم و‌ به هیچ کس رای نخواهم داد.

محمود احمدی نژاد

نشان تجارت - محمود احمدی نژاد رئیس دولت نهم و دهم، در حاشیه ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: شرایط کشور از هر نظر دشوار است، فساد، اشرافیت مذهبی زندگی را برای مردم سخت کرده است. روند امور باید به خواست مردم باشد جدا شدن حکومت از مردم، مردم را به جایی رسانده که به کلی از آرمان‌های انقلاب دور شده ایم.

او ادامه داد: کار به جایی رسیده که از اطلاع رسانی آمار و میزان رای طفره می‌رویم و این مایه شرمندگی است. انتخابات مجلس و میزان مشارکت پاسخ منفی به روند اداره امور بود، اما کسی از مردم عذرخواهی نکرد و به مردم بی اعتنایی شد.


بیشتر بخوانید: ظریف برای ریاست جمهوری ثبت نام نکرد + پست اینستاگرامی


احمدی نژاد تاکید کرد: فکر می‌کنند انقلابی‌ها فقط زمانی می‌توانند در صحنه باشند که مردم نباشند و اقایان از عدم مشارکت مردم خوشحال هستند و این یک انحراف است اسم این مجلس و روش‌های اداره کشور را مجلس و دولت انقلابی گذاشته اند. امیدوار هستند کرونا بهانه‌ای شود تا مشارکت پایین را ماست مالی کنند. هر دو گروه سیاسی در مسیر انحراف از انقلاب حرکت می‌کنند.

محمود احمدی نژاد

او بیان کرد: نصیحت من این است که باید به مردم برگردیم و از آن‌ها دلجویی کنیم، انتخاب حق مردم است، شرایط آینده کشور با غیبت مردم از صحنه بسیار سخت‌تر می‌شود. بار‌ها اعلام کردم که به دلیل شرایط کشور بهتر است انتخابات به تعویق بیافتد من به عنوان کسی که نبض جامعه را میفهمم هشدار می‌دهم.


بیشتر ببینید: لحظه ورود احمدی نژاد به وزارت کشور برای ثبت‌نام + فیلم


او گفت: مردم می‌دانند من به عنوان ادم کوچک هیچ انگیزه شخصی برای حضور در انتخابات ندارم، مردم از من برای حضور در انتخابات دعوت کردند و مسئولیت سنگینی به دوش من انداختند و اصرار داشتند این فرزندشان در انتخابات شرکت کند.

احمدی نژاد در پایان گفت: مردم به شایعات توجه نکنند، نظر قطعی من این است که اگر رد صلاحیت شوم انتخابات را تایید نمی‌کنم و‌ به هیچ کس رای نخواهم داد. من به مسئولیتی که در قبال انقلاب و مردم داشتم عمل کردم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
0
0
ما را به خیر تو امیدی نیست . شر مرسان
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون