کد خبر: ۲۸۲۱۳
۱۶:۱۴ -۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
روز گذشته در رسانه‌ها خبر قتل جوان اهوازی به نام علی فاضلی منفرد (علیرضا) در اهواز منتشر شد که در ادامه جزئیات این خبر را می‌خوانید.

علیرضا فاضلی منفرد

نشان تجارت - برخی رسانه‌ها روز گذشته از قتل جوان اهوازی به نام علی فاضلی منفرد (علیرضا) در اهواز خبر دادند و مدعی شدند این جوان به ظن همجنسگرا بودن توسط اعضای خانواده‌اش به قتل رسیده است.


بیشتر ببینید: علی فاضلی‌ منفرد به قتل رسید؟ + فیلم


علیرضا فاضلی منفرد کیست؟

علی فاضلی منفرد معروف به علیرضا، جوانی ۲۰ ساله، ساکن محله مسیر تصفیه شکر اهواز، روز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ توسط سه تن از مردان خانواده‌اش که گفته شده برادر ناتنی و پسر عموهایش بوده به منطقه برومی در اهواز برده شد و در روز چهارشنبه جسد او یافت می‌شود.

جزئیات قتل علیرضا فاضلی منفرد

بنا بر اطلاعاتی که سایت شش‌رنگ نوشته، قتل در پی آشکار شدن گرایش جنسی برای برادران (ناتنی) علیرضا پس از بازکردن پاکت حاوی کارت معافیت سربازی وی صورت گرفته است.

علیرضا در زمان دریافت کارت معافیت خانه نبوده و قرار بر این بوده بعد از فروش گوشی موبایل خود تا چند روز بعد به ترکیه سفر کند.

علیرضا در حالی که در مغازه در حال فروش گوشی خود بوده برادر ناتنی اش او را صدا کرده و به او می گوید پدر با تو کار دارد. و به همین بهانه او را سوار ماشین کرده و به محله برومی می برند و می کشند.

علیرضا فاضلی منفرد

روی کارت‌های معافیت که نظام وظیفه برای همجنسگرایان صادر می‌کند، دلیل معافیت، “بخش ۵، بند ۷” آمده که به بندی از آیین‌نامه اشاره دارد که مشخص می‌کند فرد دارنده این نوع از معافیت همجنس‌گراست، که همین، به قیمت جان علیرضا تمام شد.

دوست علیرضا در تماس با شش‌رنگ می‌گوید:” متهمان به قتل روز چهارشنبه با مادر علیرضا تماس می‌گیرند و به او خبر می‌دهند که می‌تواند جسد علیرضا را زیر نخل پیدا کند. مادر علیرضا از خبر تنها فرزند خود دچار شوک شده و در بیمارستان بستریست.

هنوز خبر موثقی مبنی بر دستگیری متهمین در دست نیست.

منبع: تیتربرتر

علیرضا فاضلی منفرد

علیرضا فاضلی منفرد

علیرضا فاضلی منفرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
امیر جون
|
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
0
0
از آدما متنفرم
کاش همه حیوون بودن
خیوون از شماها بخدا بهتره
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون