کد خبر: ۲۷۷۷۰
۱۲:۴۱ -۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
احتمالا پروژه ناتمام آبی‌ها نقل و انتقالات زمستانی با پایان لیگ بیستم رنگ و بوی واقعیت به خود می‌گیرد و آن‌ها موفق به جذب ستاره بابلی پدیده می‌شوند.

بازیکن جدید استقلال

نشان تجارت - زمانی که فرهاد مجیدی به عنوان جانشین محمود فکری انتخاب شد، او از لیست تیمش ابراز رضایت کرد و تنها درخواست جذب یک بازیکن را داشت؛ امین قاسمی‌نژاد. اما ستاره پدیده که خود علاقه شدیدی به پیوستن به جمع آبی‌ها داشت، بارها به ساختمان باشگاه استقلال هم مراجعه کرد اما رضایت‌نامه‌ای از سوی باشگاه پدیده صادر نشد و در طرف مقابل آبی‌ها هم پول نقدی برای دریافت رضایت او از باشگاه مشهدی نداشتند.

فعل و انفعالاتی که باعث شد تا انتقال قاسمی‌نژاد در دقیقه 90 نقل و انتقالات زمستانی به استقلال منتفی شود و او کارش را در نیم‌فصل دوم در پدیده ادامه دهد؛ با این‌حال او که یک فصل دیگر با این باشگاه مشهدی قرارداد دارد، از آن‌ها قول گرفت که اجازه دهند در پایان لیگ بیستم قاسمی‌نژاد بتواند جدایی‌اش را از پدیده رسمی کند.

با این اتفاق و با توجه به علاقه فرهاد مجیدی به جذب قاسمی‌نژاد، احتمالا او اولین خرید آبی‌ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی است و می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا و جدال حساس با الهلال نیز شاگردان مجیدی را همراهی کند؛ البته که باید حدود چهار ماه دیگر برای این انتقال منتظر ماند و دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار ستاره بابلی فوتبال ایران خواهد بود، اما به احتمال فراوان او در بازی با الهلال اولین تجربه حضورش در استقلال را به دست خواهد آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون