کد خبر: ۲۷۵۲۸
۱۶:۴۰ -۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
لاله اسکندری از جمله بازیگران سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی است که تصویربرداری آن به خاوران در جنوب شرقی تهران رسیده است.

لاله اسکندری در نقش جدید

نشان تجارت - حسن نجاریان، تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی با اعلام این خبر که «گروه مشغول تصویربرداری در اطراف خاوران در جنوب شرقی تهران است»، گفت: «در این بخش چادرهای تابستانی عشایر برپا شده و گروه در حال ضبط صحنه‌های مربوط به این بخش از داستان است و اصغر نژادایمانی مدیریت صحنه مجموعه را بر عهده‌ دارد.»

طبق اعلام روابط عمومی سیمافیلم، نجاریان درمورد اتمام بخش زمستانی این سریال گفت: «مدت‌ها در انتظار برف در ارتفاعات جاده امام‌زاده داوود بودیم که خوشبختانه روزهای پایانی اسفندماه برف بارید و توانستیم این بخش را که یکی از بخش‌های سخت مجموعه بود، ضبط کنیم. ایرج عاشوری تصویربرداری این مجموعه را عهده‌دار است.»

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» تاکید کرد: «مراحل فنی سریال در حال انجام است. تدوین توسط حسین زندباف صورت گرفته و صداگذاری و موسیقی به ترتیب به عهده آرش قاسمی و فرید سعادتمند است.»

در خلاصه داستان این سریال آمده است: « بهادر، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه، سرخو رقابتی دیرینه دارد و مدتی این آتش کینه خاموش می‌شود تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختر کم‌سن و سال بهادر به نام جهان‌پسند می‌رود و…»

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، نادر فلاح، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، مرحوم کریم اکبری‌مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌میرزایی، ارسلان قاسمی، مهران نائل و... از جمله بازیگران این سریال هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون