کد خبر: ۲۷۴۴۹
۱۶:۳۱ -۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
بهزاد داداش زاده بازیکن سابق استقلال درباره شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ صحبت کرد.

بهزاد داداش‌ زاده

نشان تجارت - بهزاد داداش زاده در خصوص تساوی استقلال ایران و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت:

استقلال در این مسابقه خوب و تهاجمی ظاهر شد. شاگردان مجیدی قصد داشتند نتیجه دور رفت را جبران کنند. با این همه داور مسابقه با پنالتی اشتباه سر استقلال را برید. خیلی خوب نیست که در کشور عربستان مقابل تیم عربی، داور سر تیم ایرانی، اینطور برخورد کند. به نظرم شکست دور رفت مقابل الدحیل حق استقلال نبود و روی نتیجه بازی برگشت هم تاثیر گذاشت. متاسفانه با اینکه آبی‌پوشان در بازی برگشت خوب بازی کردند؛ اما اشتباه داور تاثیر زیادی روی نتیجه گذاشت.

پیشکسوت تیم استقلال گفت: خط دفاع استقلال خیلی آسیب‌پذیر و پراشتباه ظاهر شد. به نظرم بهتر بود در نیم فصل به جای خرید هافبک و مهاجم، خط دفاع تقویت شود. با اینکه در فاز حمله، خط آتش استقلال فوق العاده ظاهر شده است؛ اما در فاز دفاعی عملکرد ضعیف بوده است.

این نکته را هم باید مد نظر داشته باشیم که رشید مظاهری در رقابت‌های لیگ، اشتباهات خط دفاعی را پوشش می‌داد. متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا، رشید مظاهری آنطور که انتظار داشتیم ظاهر نشد.

داداش زاده درباره بازی‌های هفته پنجم و ششم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد:

استقلال دو بازی بسیار سخت دارد که باید در هر دو دیدار باید برنده باشد. به ویژه بازی برگشت مقابل الاهلی عربستان که شش امتیازی محسوب می‌شود. اگر در ادامه رقابت‌ها نقاط ضعف خط دفاع آبی‌پوشان برطرف نشود، تیم مجیدی با مشکل روبه‌رو می‌شود.

داداش زاده در پاسخ به اینکه آیا پنج گل اولونگا مهاجم الدحیل مقابل آبی پوشان، به خاطر اشتباهات کادرفنی استقلال بوده، گفت:

به فرهاد مجیدی نمی‌توان خرده‌ای گرفت. به این خاطر که مجیدی تیم را در ابتدای فصل نبسته و در ابتدای فصل تیم بد بسته شده است.

پیشکسوت استقلال درباره عملکرد وریا غفوری گفت: به نظرم وریا نباید تعویضی باشد. بازیکنی است که یا باید از ابتدا باید در ترکیب تیمش باشد یا کلا بازی نکند. چون به در صورت تعویضی بودن به درد تیم نمی‌خورد. به نظرم مقابل الدحیل، کاپیتان استقلال تقصیری نداشت و این داور بود که سر آبی‌پوشان را برید.

بازیکن سال‌های دور استقلال درباره شایعه خروج احتمالی چند بازیکن شاخص استقلال، بعد از لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد:

بازیکن به فکر آینده‌اش است و باید به او حق بدهیم. مگر ما در ایران می‌توانیم نیاز مالی بازیکن را تامین کنیم؟ اما با لژیونر شدن بازیکن عاقبت به خیر می‌شود.

شما ببینید مجتبی محرمی، جعفر مختاری فر و مهدی فنونی زاده الان چه وضعیت اقتصادی دارند.

به نظرم فرهاد مجیدی، اجازه خروج هر بازیکنی که دلش با تیم نیست را بدهد. چه بسا تا قرارداد این بازیکنان تمام نشده، سود اقتصادی هم نصیب تیم شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون