کد خبر: ۲۷۴۳۷
۱۵:۱۴ -۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک، چاپ تبلیغات انتخاباتی در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت و البته مناسب‌ترین قیمت را وظیفه خود می‌داند.

افست گرافیک

نشان تجارت - حدود یک ماه و نیم دیگر به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر باقی مانده است.

هرچه به ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نزدیک‌تر می‌شویم آرایش سیاسی جریان‌های سیاسی و البته حضور نامزد‌های مستقل در این رقابت سیاسی مشخص‌تر از قبل می‌شود.

بی‌تردید یکی از اصلی‌ترین عواملی که می‌تواند افراد را مجاب به رای‌دادن در انتخابات کند، آشنایی با نامزد‌ها و برنامه‌های آن‌هاست.

در این بین، نامزد‌ها می‌باید در کنار استفاده حداکثری از تریبون‌های موجود، روی به چاپ پوستر، بروشور، بنر، کتاب و دیگر اقلام تبلیغاتی بیاورند تا به لطف و مدد زمان قانونی تبلیغات بتوانند بیش از پیش خود را به مردم معرفی کنند.


بیشتر بخوانید: حضور پررنگ افست گرافیک در انتخابات‌های گذشته


از این‌رو مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک با نیم قرن تجربه و همچنین سوابق روشن در این حوزه، این آمادگی را دارد تا بهترین مشاوره‌های فنی را در حوزه تخصصی خود به نامزد‌های انتخابات ارائه کند.

مجتمع چاپ و بسته بندی افست گرافیک، چاپ تبلیغات انتخاباتی در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت و البته مناسب‌ترین قیمت را وظیفه خود می‌داند.

علاقه‌مندان برای برآورد قیمت، تنظیم جلسه مشاوره و همچنین سفارش کار می‌توانند با شماره ۸۸۹۲۹۰۶۱ تماس حاصل کنند.

آدرس دفتر مرکزی مجتمع چاپ افست گرافیک: خیابان انقلاب، مابین چهارراه کالج و استاد نجات الهی، خیابان پورموسی، ساختمان شماره ۵، طبقه ۴، واحد ۳۴

انتخابات تخصص ماست

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گوناگون