کد خبر: ۲۷۲۱۷
۱۱:۲۲ -۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آقای احمدی‌نژاد هم یک دولت است و اگر او هم بخواهد گذشته‌ای را که داشته جبران کند می‌تواند. احمدی‌نژاد در دور اول بسیار خوب کار کرده بود، اما افرادی از دولت او شاید بتوانند دولت دوم او را جبران کنند.

انتخابات 1400

نشان تجارت - «اسدالله بادامچیان»، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، در رابطه با موازی کاری شورای وحدت با شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: جامعه انسانی پر از دیدگاه‌های مختلف است اگر به دیدگاه‌ها احترام بگذاریم دیدگاه‌ها خودشان را مطرح می‌کنند و اتفاقا ما باید زمینه را برای مطرح شدن همه دیدگاه ها، باز کنیم. اینکه در انتخابات با هم دعوا و برخورد و همدیگر را تخریب کنیم غلط است.

او ادامه داد: اینکه همه با هم حرف بزنیم این خوب است. شورای وحدت در آغاز از دوستان شورای ائتلاف دعوت کرد تا با هم باشند و این دوستان گفتند که ما می‌خواهیم خودمان جدای از شما کار کنیم و اصرار آن‌ها بر این موضوع بود در این مدت ما یک کلمه بر علیه شورای ائتلاف و جبهه پایداری و سایر دوستان نگفته ایم.

بادامچیان در رابطه با تصمیم نهایی دو شورا برای وحدت اصولگرایان گفت: موضع من تا امروز این بوده و هست که اگر آن‌ها بین ما اصلح یافتند همراه شوند و اگر ما بین آن‌ها اصلح دیدیم، همراهی کنیم. این نوع روش صحیح در اداره کشور و اداره جامعه و مسایل سیاسی موثر است و جامعه را از دعواها، اختلاف‌ها و برخورد‌ها بیرون می‌آورد و یک جامعه ایمانی توحیدی پیش می‌برد که هر کسی احترام خودش را دارد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در رابطه با هزینه‌ای که اصولگرایان پس از دولت احمدی نژاد دادند، اظهار کرد: طبیعی است که وقتی گروهی رییس جمهوری را معرفی کرد و او نتوانست پیش برود هزینه‌ای دارد و باید جبران شود. اگر جبران کرد درست است و پیش می‌رود، ولی اگر در روش غلط استوار ایستاد ضرر می‌دهد و این طبیعی است. مگر از اول انقلاب ذهنیت‌های گوناگونی را که آمده و رفته اند ندیدیم؟ آقای احمدی نژاد هم یک دولت است و اگر او هم بخواهد گذشته‌ای را که داشته جبران کند می‌تواند. احمدی نژاد در دور اول بسیار خوب کار کرده بود، اما افرادی از دولت او شاید بتوانند دولت دوم او را جبران کنند.

او در پایان در مورد طیف‌های مختلفی که از سوی اصولگرایان وارد انتخابات شدند از جمله کاندیدا‌های نظامی گفت: ما ۵ نفر را معرفی کردیم و به یکی رسیدیم. ما در سال ۵۷ در کمیته استقبال از امام ۶۷هزار نیرو داشتیم. کارگردان کلش من بودم و مسئول این ۶۷ هزار نفر شهید اسلامی بودم. عده‌ای از این تعداد سپاهی شدند عده‌ای در کمیته بودند عده‌ای جنگیده و حالا کار سیاسی می‌کنند این‌ها دوستان ما هستند چه اشکالی دارد کار سیاسی انجام بدهند. در رابطه با موتلفه هم باید بگویم موتلفه ۵ نفر را در طراز رییس جمهور معرفی کرده، اما من را ارجح می‌داند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون