کد خبر: ۲۷۰۱۰
۲۰:۰۱ -۳۰ فروردين ۱۴۰۰
میرفرخ هاشمیان بازیگر "بچه‌های آسمان" گفت برای بازی در بچه‌های آسمان دستمزد نگرفتم و مجیدی فقط صد هزار تومان به عنوان هدیه به من داد. بازیم آن قدر خوب بود که پیشنهاد داشتم، ولی اجازه ارتباط با پروژه‌ها را نداشتم؟! مجید مجیدی دوست داشت من فابریک بمانم و در فیلم دیگری بازی نکنم و برای همین آدرس مرا به هیچ کس نداد. دوری از بازیگری باعث شد گرفتار افسردگی و سپس اعتیاد شوم.

میرفرخ هاشمیان

نشان تجارت - ‌میرفرخ هاشمیان بازیگر "بچه‌های آسمان" در برنامه تلویزیونی "محاکات" در شبکه دوی تلویزیون گفت: برای بازی در "بچه‌های آسمان" دستمزد نگرفتم و فقط صد هزار تومان به عنوان هدیه گرفتم. البته وضع پدرم آن موقع خوب بود و نیازی به آن هدیه نداشتم، ولی مدتی بعد از بازی در آن فیلم زندگیمان زیر و رو شد و به جایی رسیدیم که درست مثل "بچه‌های آسمان" لنگ یک کتانی شدم.

هاشمیان درباره کنار گذاشتن بازیگری بیان داشت: بازیم در "بچه‌های آسمان" آن قدر خوب بود که پیشنهاد داشتم، ولی اجازه ارتباط با پروژه‌ها را نداشتم؟!

میرفرخ هاشمیان

میرفرخ هاشمیان ادامه داد: مجید مجیدی دوست داشت من فابریک بمانم و در فیلم دیگری بازی نکنم و برای همین آدرس مرا به هیچ کس نداد. ما مجبور شدیم ساکن روستایی در شهریار باشیم و متاسفانه پیشنهاداتی هم بود، ولی متاسفانه مجید مجیدی آدرس مرا به کسی نداد و همین باعث شد علیرغم علاقه ام نتوانم بازیگری را پی گیرم.

میرفرخ هاشمیان

بازیگر "علی" در "بچه‌های آسمان" در پاسخ به سوال مجری "محاکات" در چرایی اعتیاد اظهار داشت: دوری از بازیگری باعث شد گرفتار افسردگی و سپس اعتیاد شوم و، چون پیمانکار کار‌های ساختمانی بودم درآمدم بد نبود و هزینه مصرف مواد مخدر را به راحتی تامین میکردم و نزدیک ده سال گرفتار مواد بودم.

میرفرخ هاشمیان

هاشمیان افزود: در ابتدای دهه نود مستندی درباره "بچه‌های آسمان" از شبکه چهار پخش شد و رضا ناجی در آن برنامه خواستار پیدا کردن من شد. من ده بار به شبکه چهار زنگ زدم و پیام گذاشتم، ولی همکاران شبکه چهار پیگیری نکردند تا در نهایت خودم شماره رضا ناجی را پیدا کردم و با او ارتباط گرفتم.

این بازیگر گفت: بعد از ارتباط با رضا ناجی بود که کم کم اعتیاد را کنار گذاشتم، ولی اعتیاد درنهایت ده سال از عمرم را گرفت و کاری هم نمی‌شود کرد. دختری دارم با نام باران که عشق زندگیم است. از بازیگری چنان ضربه‌ای خوردم که دیگر محال است حتی به فرزندم هم اجازه بازی دهم. دوست دارم فرزندم در آرامش زندگی کند و بی هیاهو بزرگ شود.

میرفرخ هاشمیان

میرفرخ هاشمیان

میرفرخ هاشمیان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
الهام
|
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
0
0
وااای خدا مجیدی زندگی این بچه رو نابوووود کرده.... کارمای اینکارشو پس میده.... خیلی غصه خوردم با خوندن این خبر :( خییییلی
آخرین اخبار
گوناگون