کد خبر: ۲۶۹۷۲
۱۳:۲۸ -۳۰ فروردين ۱۴۰۰

عامل موفقیت پرسپولیس یحیی گل محمدی/ «گوا» سورپرایز لیگ قهرمانان است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار تیمش مقابل گوا هند در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این تیم سورپرایز مسابقات است، قطعا دیدار راحتی نخواهیم داشت.

یحیی گل محمدی

نشان تجارت - یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و گوا هند در هفته سوم بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان آسیا گفت: من فکر می کنم هر نتیجه ای که به دست می آید حاصل تلاش مجموعه تیم است. نتایجی که پرسپولیس در چندسال اخیر گرفته است به خاطر وجود نسل خوب فوتبالی است. نسل بازیکنان مبارزه طلب و پیروزی طلب که همیشه برای بردن جنگیده اند و هرگز تسلیم نشده اند.

وی تصریح کرد: حضور بازیکنان شجاع مهم ترین دلیل این موفقیت ها بوده است و سپس هم حضور مربیان و مسئولانی که کمک کرده اند. در کنار این موضوع انرژی مثبتی که هواداران به تیم می داده اند جزو عوامل موثری بوده که پرسپولیس در سال های اخیر گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: دو بازی که از بازیکنان تیم گوا دیدم نشان داد که تیمی کاملا منظم، تاکتیکی و با دوندگی بالا هستند. سورپرایز لیگ قهرمانان آسیا همین تیم هستند. آنها از لحاظ روحی و تاکتیکی به مرحله خیلی خوبی رسیدند.

وی درباره نتایج این تیم در دو بازی ابتدایی خود تصریح کرد: دو تساوی که گرفتند شانسی نبوده است و بر اساس لیاقت و شایستگی خود به آن رسیدند. بازی راحتی نخواهیم داشت. باید تمرکز داشته باشیم. گوا در انتقال توپ به خط حمله خیلی خطرناک است.

گل محمدی تاکید کرد: خیلی بازی سختی خواهیم داشت. باید مراقب ضد حملات بازیکنان گوا آنها باشیم. تمرکز آنها باید بالا باشد. مطمئنم اگر تمرکز خوبی داشته باشیم و نسبت به بازی های قبلی بیشتر بدویم و بجنگیم می توانیم مقابل گوا پیروز شویم.

سرمربی سرخپوشان درباره عملکرد قابل توجه دروازه بان گوا هند تاکید کرد: مطمئن هستم موقعیت گل جلوی گوا خواهیم داشت. البته این موقعیت ها سخت به دست می آید و باید استفاده خوب از آنها کنیم. تمرینات گلزنی داشتیم و دروازه بان گوا یکی از بهترین های آنهاست و ستاره بود. چیزی که مهم است داشتن تمرکز در زدن ضربات آخر است. اگر دقت داشته باشیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم از موقعیت های خودمان خوب استفاده کنیم. لازم است از فضای عمق و کناره های زمین گوا با پاس های کوتاه استفاده کنیم. فکر می کنم رقابت خیلی خوبی بین مهاجمان پرسپولیس و دفاع گوا خواهیم دید.

ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون