کد خبر: ۲۶۹۵۵
۱۰:۱۳ -۳۰ فروردين ۱۴۰۰
گفتنی است آنچه سعید محمد درباره سابقه سرلشگری خود گفته است اندکی عجیب به نظر می‌رسد. درجه نظامی وی چنانکه در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنیم سرتیپ دوم است. مشخص نیست محمد بر چه مبنایی مدعی شده است ۸ سال سابقه سرلشگری دارد.

سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم

نشان تجارت - سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا در جلسه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پاسخ به این سوال که طبق قانون اساسی خود را رجل سیاسی می‌داند یا خیر این طور پاسخ داد: قانون اساسی مصداق خاصی را در این مورد مشخص نکرده، اما شورای نگهبان اخیر چارچوبی را تعریف کرده و الان در رفت و برگشت است و من نمی‌دانم تصویب می‌شود یا خیر. در این چارچوب برای نیرو‌های نظامی جایگاه ۶ سال سرلشکری است. اگر ملاک این مورد باشد من ۸ سال جایگاه سرلشکری و بالاتر را دارم و به عنوان یک شاخصه می‌توان عنوان کرد.

به گزارش الف، محمد در پاسخ به یکی دانشجویان که گفت «من در توانایی مدیریتی شما شکی ندارم، بحث سیاست ورزی و داشتن تحلیل را عرض می‌کنم» تاکید کرد: اتفاقا گیر کشور ما همین سیاسیون هستند. نقطه گرفتاری کشور آنجایی است که کار دست سیاسیون بیفتد.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم در پاسخ به دانشجویی که پرسید «یعنی شما خودتان را سیاسی نمی‌دانید؟» گفت: چرا من خودم را سیاسی می‌دانم، اما روش کار سیاسیون برای اداره کشور جواب نمی‌دهد. کسی که بخواهد با عینک سیاسی به همه چیز نگاه کند، باعث می‌شود از اصل موضوع و حل مساله غفلت شود و وارد فضا‌هایی شود که انرژی کشور را بگیرد، ولی خروجی ندهد.

محمد درباره احتمال ائتلاف با رئیسی عنوان کرد: ابتدا خدمت آقای رییسی رفتم تا برنامه را با ایشان تنظیم کنم. ایشان گفتند که به انتخابات ورود نمی‌کنند. حتی قبل از آنکه از قرارگاه خارج شوم دوباره از ایشان پرسیدم و گفتند که قصد ورود به انتخابات را ندارند. اگر ورود کنند به آقای رییسی کمک می‌کنم، چون ایشان می‌توانند اجماع خوبی ایجاد کنند و اولویت عدم انشقاق است.

گفتنی است آنچه سعید محمد درباره سابقه سرلشگری خود گفته است اندکی عجیب به نظر می‌رسد. درجه نظامی وی چنانکه در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنیم سرتیپ دوم است. مشخص نیست محمد بر چه مبنایی مدعی شده است ۸ سال سابقه سرلشگری دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
0
0
گفت هشت سال جایگاه سرلشکری داشتم، نگفت که سرلشگر هستم. یعنی مسئولیت رسمی در حد سرلشگری داشتم که چیز جدیدی نیست. شما می‌توانید گروهبان باشید ولی در جایگاه یک استوار خدمت کنید.
آخرین اخبار
گوناگون