کد خبر: ۲۵۹۴۵
۱۰:۲۰ -۱۴ فروردين ۱۴۰۰
کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات گروه استقلال را درجده عربستان برگزار می‌کند در حالی که باید بازی‌ها را در یک کشور بی‌طرف برگزار می‌کرد.

استقلال تهران

نشان تجارت - عربستان سعودی به خاطر نفوذی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا داشت میزبانی سه گروه از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را گرفت. این کار مسلماً ظلم در حق استقلال و سایر تیم‌های گروه است چرا که آنها باید در خاک عربستان بازی کنند.

عجیب این که عربستانی‌ها می‌خواهند مجوز حضور تعدادی از تماشاگران خود را هم بگیرند تا از مزیت میزبانی بیشتر و بهتر استفاده کنند که طبعا استقلال نیاید ساکت بماند و حتما باید به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض کند.

جالب اینکه تمام بازی‌های رفت و برگشت هم در جده برگزار می‌شود و در واقع تیم الاهلی به صورت دوبله از مزیت میزبانی برخوردار است در حالی که در بسیاری از گروه‌های دیگر مثل گروه پرسپولیس که بازی‌ها در هندوستان برگزار می‌شود، خبری از حضور تماشاگران نخواهد بود.

بهترین راه حل ممکن این بود که مسابقات در یک کشور بی‌طرف برگزار شود اما حالا که قرار است استقلال در عربستان به ایران برود، کنفدراسیون فوتبال آسیا حداقل می‌توانست بازی‌ها را بدون تماشاگر برگزار کنند اما در اخبار آمده بود که شاید تعدادی از تماشاگران الاهلی با برگه واکسن کرونا بتوانند راهی ورزشگاه شوند و مسلما سکوت استقلال و بقیه تیمهای گروه باعث می‌شود که آن‌ها کار خود را پیش ببرند. هر چند که الاهلی عربستان سعودی آنقدر ضعیف است که حتی با یک ورزشگاه پر از تماشاگر هم بعید است صعود کند.

منبع: خبرورزشی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون