کد خبر: ۲۵۸۹۹
۱۱:۲۹ -۱۳ فروردين ۱۴۰۰
مشاور محمدباقر قالیباف و یکی از تهیه‌کنندگان سینما، بهروز وثوقی را به قتل و قاچاق متهم کرد و اظهار داشت به این دلایل است که بهروز وثوقی به ایران نمی‌آید.

بهروز وثوقی

نشان تجارت - مشاور محمدباقر قالیباف و یکی از تهیه‌کنندگان سینما، بهروز وثوقی را به قتل و قاچاق متهم کرد و اظهار داشت به این دلایل است که بهروز وثوقی به ایران نمی‌آید.

بهروز وثوقی یکی از بازیگران پیشکسوت سینمای قبل از انقلاب است.

محمود رضوی مشاور قالیباف در مجلس، و تهیه‌کننده «درباره الی» فرهادی و «لاتاری» مهدویان، اعلام کرد که بهروز وثوقی به این دلایل خودش به ایران نمی‌آید.


بیشتر بخوانید: درخواست مهاجرانی برای بازگشت بهروز وثوقی + عکس


سیدمحمود رضوی، مشاور هنری رییس مجلس و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون بیان داشت: «بهروز وثوقی به خاطر یک پرونده قتل (که بخشی از تقصیر است) و پرونده قاچاق به ایران نمی‌آید؛ وثوقی خودش به ایران نمی‌آید، وگرنه او هم می‌تواند مثل خیلی از بازیگران و خوانندگان به ایران بیاید.

بهروز وثوقی: آرزو دارم بیایم ایران را ببینم بعد بمیرم

بهروز وثوقی در جدیدترین صحبت‌هایش گفت: آرزویم این است که قبل از اینکه عمرم تمام شود حالا نمی‌دانم چقدر دیگر مانده ولی این باقیمانده را در مملکتم باشم و مردم را لمس کنم و ببینمشان و باهاشان صحبت کنم.

من عاشق وطنم هستم. عاشقم مردم وطنم هستم. آرزویم این است که قبل از اینکه عمرم تمام شود حالا نمی‌دانم چقدر دیگر مانده ولی این باقیمانده را در مملکتم باشم و مردم را لمس کنم و ببینمشان و باهاشان صحبت کنم. از گذشته بگویم و از آینده بگویم از هر چیزی که اتفاق می‌افتد و می‌تواند اتفاق بیفتد باهاشان صحبت کنم. این تنها آرزویی است که دارم.

منبع: شایانیوز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون