کد خبر: ۲۵۶۷۷
۲۱:۳۷ -۰۸ فروردين ۱۴۰۰
بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری نشان می‌دهد که داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی دیده شده است.

دختر آزاده نامداری

نشان تجارت - در بررسی‌های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته‌های کشف شده متعلق به آزاده نامداری، نوعی وصیت و خداحافظی که خطاب آن به دخترش بوده، به چشم می خورد.

به دنبال ورود تیم جنایی در خانه آزاده نامداری، هنگام تحقیقات، آن‌ها دفتری را در اتاق دخترش گندم پیدا کردند.

دلنوشته آزاده نامداری برای دختر ۴ ساله اش، دفتری که داخل آن دو صفحه دست‌نوشته مجری جوان برای دخترش بود.

او خطاب به گندم ۴ ساله نوشته و از دخترش حلالیت طلب کرده است. آزاده نامداری دو صفحه دفتر را به نامه خداحافظی و حلالیت از دخترش اختصاص داده بود.

 همچنین دارو‌های موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری نشان می دهد که داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی دیده شده است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده مرگ آزاده نامداری گفت: وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

محمد شهریاری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده مرگ آزاده نامداری بیان کرد: با بررسی‌های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و جرح که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ لذا وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

لذا موضوع خودکشی از طریق مصرف دارو‌های اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.

وی در پایان تاکید کرد: تحقیقات تکمیلی در خصوص این موضوع تحت نظر مقام قضایی در حال انجام است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون