کد خبر: ۲۵۵۲۳
۱۹:۴۶ -۰۵ فروردين ۱۴۰۰
برادر نرگس، جزئیات اولین قتل تهران در سال ۱۴۰۰ را شرح می‌دهد. متهم به قتل ساعاتی قبل بازداشت شد و به جرم خود اعتراف کرد.

اخبار حوادث

نشان تجارت - زن گرگانی توسط شوهرش به قتل رسید. با کشف جسد، رسیدگی به اولین قتل تهران در سال ۱۴۰۰ کلید خورد.

صبح روز چهارم فروردین ماه امسال، رسیدگی به اولین قتل تهران در سال ۱۴۰۰ با کشف جسد زن سی و دو ساله‌ای به نام نرگس ثریا خطیر، در اتوبان آزادگان کلید خورد.

در حالی که در لحظات اولیه پس از وقوع قتل هنوز هویت مقتول محرز نبود، ساعاتی بعد خانواده زن جوان جسد را شناسایی و هویت را تائید کردند.

چند ساعت قبل از قتل با خواهرم حرف زده بودم

علی ثریا خطیر برادر مقتول در گفتگو با خبرنگار رکنا ماجرای به قتل رسیدن خواهرش را اینطور توضیح داد: «دو شب قبل یعنی درست همان شبی که نرگس به قتل رسید، من با او صحبت کردم. ما اهل گرگان هستیم و خواهرم به من گفت می‌خواهد به خانه ما بیاید. اما دیگر از او خبری نشد.»

جسد نرگس در حاشیه اتوبان آزادگان توسط یک پاکبان کشف شد و خانواده او با تو. جه به سابقه درگیری و اختلاف نرگس با شوهرش به همسر او مظنون شدند.

متهم به اولین قتل ۱۴۰۰ دستگیر شد

برادر مقتول در ادامه گفت: «همسر خواهرم که بهمن نام دارد، بعد از وقوع قتل به سمت خوزستان متواری شده بود، اما ساعاتی قبل دستگیر شد و شنیده ام که به قتل خواهر من اقرار کرده است. در حال حاضر هم ما پشت در پزشکی قانونی کهریزک هستیم تا جسد خواهرم را تحویل بگیریم. همسر نرگس ابتدا با -جسم سخت به سر او ضربه زد سپس او را خفه کرد. بعد جسد نایلون پیچ و پتو پیچ شده اش را از خانه شان واقع در کهریزک به اتوبان آزادگان منتقل کرد.»

قبلا اقدام به بریدن زبان خواهرم کرده بود

برادر مقتول در مورد انگیزه متهم گفت: «نمی دانم انگیزه اصلی همسر خواهرم از قتل چه بود، اما نرگس قبل از این هم با بهمن اختلافات جدی داشت. نرگس به خواهران دیگرم گفته بود که یک بار شوهرش می‌خواسته زبانش را ببرد. آن‌ها با هم بر سر مسائل مالی اختلاف داشتند. همسر نرگس چشم به پول خواهرم داشت. ماشین او را گرفته بود و با آن مسافرکشی می‌کرد. چند سال قبل پدر و مادرم از دنیا رفتند و همسر خواهرم به او گفته بود که باید ارثیه ات را به من بدهی. نرگس به خوهرانم گفته بود که بهمن می‌گوید باید از خانواده ات برای من پول بگیری.»

برادر مقتول در ادامه گفت: «ظاهرا شب حادثه هم نرگس می‌خواست با ماشین خودش به گرگان بیاید، اما بهمن سوییچ ماشین را به او نمی‌داد. به گمانم سر همین موضوع با هم بحثشان شده بود و خواهرم را کشت.»

برادر مقتول در آخر گفت: «بهمن سی و دو سال داشت. او قبلا یک ازدواج ناموفق داشت و برای تامین مهریه همسرش مشکل مالی داشت. از ازدواج قبلی اش یک فرزد داشت که خواهرم از فرزندش مراقبت می‌کرد. شنیده ام که او قبلا به مخدر شیشه اعتیاد داشته است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
0
0
خوی حیوانی تا کجا؟؟؟
سید حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۶
1
0
طمعکار از همه کس فقیر تر است ....پرهیز کنید از لقمه هایی که بزرگتر از دهان شماست !!
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون