کد خبر: ۲۵۴۲۱
۱۰:۰۵ -۰۴ فروردين ۱۴۰۰
علیرضا بیرانوند پس از غیبت در یک اردو از تیم ملی دوباره به تیم ملی برگشت و حالا تلاش می‌کند با شکست دادن رقبایش به ترکیب اصلی هم باز گردد.

بازگشت بیرانوند به تیم ملی

نشان تجارت - علیرضا بیرانوند پس از حضور متوالی در اردو‌های تیم ملی ایران، بخاطر شرایط نه چندان خوبی که در رویال آنتورپ بلژیک داشت و فرصت بازی پیدا نمی‌کرد، در اردوی مهرماه غایب بود و در فهرست مد نظر دراگان اسکوچیچ قرار نگرفت، ولی او در لیست جدید تیم ملی دوباره حاضر است.

این دروازه‌بان که در ۱۰ مسابقه از ۳۱ بازی آنتورپ در فصل جاری ژوپیر لیگ بلژیک به میدان رفته، در شرایطی نخستین بار در فهرست اسکوچیچ قرار گرفته که سعی دارد با حضور موفق در تمرینات دوباره جایگاهش در ترکیب تیم ملی را که در دو مسابقه تدارکاتی اخیر از دست رفته بود، پس بگیرد.

علیرضا بیرانوند در شرایطی به اردوی تیم ملی آمده که در چهار مسابقه رسمی اخیرشان، در سه دیدار نیمکت‌نشین بوده و یک بازی را هم به دلیل آسیب دیدگی از دست داده، اما امیدوار است با نمایش خوب در تیم ملی ایران، در تیم باشگاهی‌اش هم دوباره به او اعتماد شود و فرصت بازی به دست بیاورد.

این دروازه‌بان آخرین بار در دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل عراق که با شکست ۲ بر یک ایران همراه بود، برای تیم ملی به میدان رفت و روز دهم فروردین‌ماه ۱۴۰۰ این فرصت را دارد تا پس از حدود یک سال و نیم دوباره درون دروازه ایران مقابل سوریه بایستد.

منبع: خبرآنلاین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون