کد خبر: ۲۳۷۹۲
۱۴:۴۶ -۰۳ اسفند ۱۳۹۹
رزیتا قبادی را بیشتر بشناسید.

رزیتا قبادی

نشان تجارت - رزیتا قبادی مجری ممنوع الکار برنامه عصر خانواده در اول مرداد سال ۶۴ و در شیراز متولد شده است. او که با ممنوع الکاری خود در تلویزیون به تازگی جنجال زیادی به پا کرده است، سابقا معلم هنر بوده است.

مجری سابق عصر خانواده در رشته مدیریت روابط عمومی و البته با گرایش رسانه از دانشگاه فارغ التحصیل شده. او وقتی ۱۸ ساله بوده در مدارس مختلف هنر تدریس کرده است.

قبادی پس از مدتی به عنوان معاون در چندین مدرسه فعالیت داشته و در کنار آن به صورت حرفه‌ای بازیگری تئاتر و کارگردانی را دنبال می‌کرده است.

رزیتا قبادی دوره‌ی نگارگری را زیر نظر استاد علی اصغر تجویدی گذرانده و به این کار هم مسلط است.


بیشتر بخوانید: افشاگری جنجالی مجری تلویزیون + فیلم


رزیتا قبادی در ۲۸ سالگی موفق شد که به عنوان مجری وارد صدا و سیما شود. او که علاقه‌ی زیادی به اجرا و مجری بودن داشته است به صورت کاملا تصادفی پیشنهاد تست گویندگی در صدا و سیمای استان فارس را قبول می‌کند و از میان ۳ هزار نفر شرکت کننده‌ای که در آزمون شرکت کرده بودند، او در کنار ۳۵ نفر دیگر در انتخاب شدند و بدین ترتیب رزیتا قبادی کارش را در شبکه استانی فارس شروع کرد. بیوگرافی رزیتا قبادی و همسرش، زندگی خصوصی و حواشی

مجریانی که رزیتا قبادی آن‌ها را بسیار دوست دارد و در واقع مورد علاقه‌ی او هستند هرمز شجاعی مهر و رضا رشید پور هستند که از نظر او بسیار در کار اجرا مسلط هستند.

از علاقمندی‌های رزیتا قبادی می‌توان به بازیگری در سینما و یا تلویزیون نام برد که همواره برای این کار تلاش کرده، اما آرزویش میسر نشده است.

رزیتا قبادی

رزیتا قبادی در مورد نحوه ورودش به برنامه عصر خانواده می‌گوید که تهیه کننده این برنامه با دیدن نمونه اجرا‌های من در اینستاگرامم من را به عنوان مجری این برنامه برگزیده است.

برنامه جدید عصر خانواده که با محور اطلاع رسانی و آموزش خانواده‌ها به تازگی از شبکه دو پخش می‌شود. در مورد مسائل روز سیاسی، فرهنگی و اجتماعی سعی در اطلاع رسانی به خانواده‌ها را دارد و رزیتا قبادی هم یکی از مجرسان این برنامه بود که ممنوع الکار شد.

برنامه عصر جدید از شبکه دو از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷:۴۵ پخش می‌شود.

به گفته‌ی قبادی با همسرش همکار هستند و به شدت در کنار همسر و فرزندانش احساس خوشبختی می‌کند؛ و همینطور به تازگی سردبیر برنامه عصر خانواده مدعی شده که همسر رزیتا قبادی اسپانسر برنامه عصر خانواده است و او از همین طریق به عنوان مجری در این برنامه انتخاب شده است.

رزیتا قبادی

رزیتا قبادی پسری به نام شاهرخ دارد که متولد سال ۸۴ و دخترش هم روژان نام دارد که او در سال ۹۶ متولد شده است.

رزیتا قبادی

رزیتا قبادی

رزیتا قبادی با کلمه رقص در برنامه ویژه‌ی شب یلدا که از شبکه دوم سیما پخش شد حاشیه ساز شد.

ماجرا از این قرار بود که مهمان برنامه که دکتر فهیمی بود برای درمان رفلاکس معده به مردم رقصیدن را پیشنهاد کرد.
کارشناس برنامه این جمله را می‌گویند و رزیتا قبادی مجبور می‌شود روی آنتن زنده بخاطر گفته‌های کارشناس سه مرتبه عذرخواهی کنند.


بیشتر بخوانید: حمله‌ی تند و تیز به مجری خانم ممنوع‌الکار + عکس


رزیتا قبادی در این رابطه گفته: با وجود اینکه طبق دستور روسای صدا و سیما من سه مرتبه بابت این کلمه عذرخواهی کردم باز هم ممنوع الکار شدم.

رزیتا قبادی در اینستاگرام هم فعالیت دارد و حدود ۱۶ هزار دنبال کننده دارد.

رزیتا قبادی

رزیتا قبادی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون