کد خبر: ۲۲۶۰۲
۱۴:۲۹ -۰۹ بهمن ۱۳۹۹
لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا، خودش یک سگ غول پیکر به نام هالک دارد که جثه‌ی بزرگی داشته و مسی با پرورش دادن آن، اکنون این سگ را تبدیل به یک حیوان خانگی معروف کرده است که گاهی اوقات تصاویری از فوتبال بازی کردن ستاره آرژانتینی و بچه‌هایش با این سگ منتشر می‌شود.

لیونل مسی

نشان تجارت - لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا، خودش یک سگ غول پیکر به نام هالک دارد که جثه‌ی بزرگی داشته و مسی با پرورش دادن آن، اکنون این سگ را تبدیل به یک حیوان خانگی معروف کرده است که گاهی اوقات تصاویری از فوتبال بازی کردن ستاره آرژانتینی و بچه‌هایش با این سگ منتشر می‌شود.

اما مسی به همراه همسرش، آنتونلا روکوزو، یک سگ دیگر هم دارند که "Abú" یا همان "ابو" نام دارد و بسیار پشمالو است، قیمت آن چقدر است؟

"ابو" سگ پشمالوی دیگری است که در خانه‌ی لیونل مسی زندگی می‌کند، اما این سگ در اصل مربوط به همسر فوق ستاره آرژانتینی یعنی آنتونلا روکوزو است و مسی بیشتر در کنار هالک، سگ غول پیکرش، دیده می‌شود.

البته ابو هم در کنار مسی و همچنین پسران او دیده شده است. چندی پیش همسر مسی تصویری را از پسر دومش یعنی ماتئو در حالی که این سگ پشمالو را در آغوش کشیده بود، منتشر کرد تا مشخص شود که بچه‌های مسی با این سگ هم مثل هالک هر از گاهی بازی می‌کنند.

لیونل مسی و آنتونلا روکوزو برای خرید این سگ مبلغی حدود ۸۰۰ پوند پرداخته‌اند که نسبت به قیمت هالک کمتر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گوناگون