کد خبر: ۲۲۴۷۶
۱۴:۱۸ -۰۷ بهمن ۱۳۹۹
آسیا آرجنتو بازیگر ایتالیایی، راب کوهن کارگردان مجموعه فیلم‌های «سریع و خشگمین» را به تجاوز متهم کرد.

 تجاوز کارگردان به خانم بازیگر

نشان تجارت - آسیا آرجنتو (آزیا آرجنتو) بازیگر ایتالیایی اتهامات تازه‌ای مبنی بر سوءاستفاده جنسی علیه راب کوهن کارگردان فیلم‌های «سریع و خشمگین» مطرح کرده است.

بازیگر و کارگردان ایتالیایی که یکی از صدا‌های مهم و اصلی جریان بوجود آمده علیه آزار و اذیت جنسی در هالیوود به شمار می‌آید و یکی از اولین کسانی است که هاروی واینستین مرد پرنفوذ هالیوود را به تجاوز متهم کرد روز یکشنبه ۲۴ ژانویه گفته‌های خود در نشریه‌های ایتالیایی درباره راب کوهن را تایید کرد.

آرجنتو گفت: این اولین بار است که من درباره کوهن صحبت می‌کنم، او از من سواستفاده کرد، این شخص به زور به من نوشیدنی داد و مرا بیهوش کرد، واقعا در آن لحظه نمی‌دانستم چه اتفاقی رخ داده است.
آرجنتو در این مصاحبه گفت، این اتفاق سال ۲۰۰۲ در جریان فیلمبرداری فیلم به کارگردانی کوهن با بازی ساموئل ال جکسون و وین دیزل رخ داده است.

کوهن در سال ۲۰۱۹ با دو اتهام مشابه همین از سوی دخترش ولکری ویتر و زنی که نخواست نامش فاش شود مواجه شد. البته کوهن در آن زمان هر دوی این اتهامات را تکذیب کرد.
سخنگوی راب کوهن درباره این اتهام نیز به رسانه‌ها گفت: آقای کوهن به طور قاطع این اتهام که از سوی آسیا آرجنتو وارد شده را رد می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون