کد خبر: ۲۲۳۱۸
۱۶:۰۸ -۰۴ بهمن ۱۳۹۹
زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی مهدی قایدی از تیم استقلال به گوش می‌رسد و اینکه پیشنهادات خوبی از سوی یکی دو تیم خارجی به مدیر برنامه‌های این بازیکن رسیده است.

مهدی قایدی

نشان تجارت - جدایی مهدی قایدی از استقلال منوط به رضایت باشگاه استقلال است به این خاطر که این بازیکن با استقلال قرارداد دارد؛ حالا تاکید محمود فکری به اعضای هیات مدیره باشگاه این است که مهدی قایدی دست کم باید تا پایان فصل برای استقلال حفظ شود اگر این تیم به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی و هم چنین حضور شایسته در لیگ قهرمانان آسیا است. با اینکه جدایی این بازیکن از جمع آبی‌ها می‌تواند سود سرشاری را عاید باشگاه استقلال کند.

مهدی قایدی در ابتدای فصل علاقه زیادی برای جدایی از جمع آبی‌ها و حضور در یک تیم خارجی داشت با این شرط که باشگاه استقلال هم از جدایی او به سود سرشاری دست پیدا کند، اما باشگاه استقلال به منظور احترام به خواسته‌های فنی مربی و هواداران و هم چنین افزایش مبلغ قرارداد مهدی قایدی زمینه حضور دوباره این بازیکن در ترکیب آبی را مهیا کرد.

هر چند گفته می‌شود پرداختی‌ها به این بازیکن بر اساس قرارداد قبلی بوده و این ناراحتی ستاره اینروز‌های استقلال را به همراه داشته است. احمد سعادتمند مدیر عامل وقت باشگاه استقلال برای رضایت مهدی قایدی مبلغ قرارداد او را افزایش داده بود و حالا مهدی معتقد است پرداختی‌ها به او باید بر اساس قرارداد جدید باشد.

مهدی قایدی

مهدی قاید‌ی در هفته‌های اخیر یکی از بازیکنان کلیدی باشگاه استقلال بوده و در صدرنشینی این تیم نقش اثر گذاری ایفاء کرده است و طبیعی است محمود فکری تاکید بر حفظ این بازیکن داشته باشد.

منبع: روزنو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون