کد خبر: ۲۲۳۱۲
۱۵:۲۷ -۰۴ بهمن ۱۳۹۹

محمد بزرگی

نشان تجارت - مرگ دلخراش چترباز جوان در جلوی چشمان مردم اتفاق افتاد!

محمد بزرگی -چتر باز جوان- در مراسم سالگرد شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو به پایین پرید، اما چترش گره خورد و در یک صحنه دلخراش روی زمین سقوط کرد و به کام مرگ فرو رفت.

محمد بزرگی که از چتر باز‌های حرفه‌ای بود در مراسم یابود شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو با چتر به پایین پرید، اما چترش گره خورد و به شدت روی زمین افتاد.

محمد بزرگی

2 بهمن مراسمی به یاد شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو در جلوی ساختمان آتش نشانی فاز یک اکباتان برگزار شد و قرار بود در این مراسم چتر باز جوان محمد بزرگی که با تلاش‌های زیاد توانسته بود مجوز‌های پریدن را بگیرد، به بالای نردبان آتش نشانی برود و از روی جرثقیل بپرد.

ساعت ۸ صبح بود، محمد بزرگی قرار بود در این مراسم با پریدن از بالای نردبان جرثقیل آتش نشانی با چتر به زمین فرود بیاید، محمد بزرگی به پایین پرید و همه نگاه‌ها به سمت او بود، اما در فاصله ۵۰ متری زمین که قرار بود چترش باز شود چتر به دور خودش پیچید و گره خورد و این جوان چترباز که زمان زیادی برای نجات و باز کردن گره چترش نداشته به شدت روی زمین سقوط می‌کند.

محمد بزرگی که پرش‌های زیادی داشت و از بهترین‌های چتر باز ایران بود بعد از این حادثه به شدت مجروح شد، بلافاصله او را به بیمارستان صارم منتقل کردند، اما به خاطر شدت جراحات و شکستگی جان باخت.

محمد بزرگی

البته قرار بود همسر وی نیز پس از پرش محمد بزرگی اقدام به پرش از ارتفاع کند. همچنین چند نفر دیگر از که همراه محمد بزرگی و همسر وی بوده و به نوعی از اعضای گروه او محسوب می‌شدند در پایین ارتفاع مشغول ضبط و تهیه گزارش ویدئویی این این پرش بودند که متأسفانه این حادثه روی داد.

تعداد بازدید : 184
تعداد بازدید : 184

منبع: ایران ناز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهسا
|
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
0
0
خیلی گریه کردم. روحش شاد و در ارامش :(
آخرین اخبار
گوناگون