کد خبر: ۲۱۹۷۷
۱۰:۲۰ -۲۸ دی ۱۳۹۹
در چهل و یکمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید انجام شد
بهره برداری رسمی از ۶۰ پروژه اقتصادی و زیربنایی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد.

بهره برداری رسمی از ۶۰ پروژه اقتصادی و زیربنایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

نشان تجارت - حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور روز پنجشنبه در چهل و یکمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، ۶۰ پروژه اقتصادی و زیربنایی را در ۶ منطقه آزاد و ویژه تجاری کشور افتتاح کرد.

۴ طرح تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان، واحد تولید استیل صنعت ماهان پویا و ۴ واحد صنعتی دیگر در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، پالایشگاه نفت خام فوق سنگین و ۲۶ طرح اقتصادی و زیربنایی در منطقه آزاد قشم، ۴ پروژه ساخت اسکله مجتمع بندری و زیرساخت‌های پسکرانه و ۱۴ طرح زیربنایی و صنعتی، طرح پترو دوار کیش و ۲ طرح صنعتی و خدماتی دیگر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و ۳ طرح توسعه زیرساخت لجستیکی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی کاوه در استان مرکزی امروز با دستور دکتر روحانی به شکل رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند.

برای اجرای این ۶۰ پروژه در مجموع ۹ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده و برای ۳ هزار و ۲۲۳ نفر اشتغال ایجاد شده است.

منبع: فرینا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون