کد خبر: ۲۰۳۹۰
۱۷:۴۵ -۲۷ آذر ۱۳۹۹
استقلال از هفته هفتم لیگ برتر در اصفهان باید به مصاف ذوب‌آهن برود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل ذوب‌آهن

نشان تجارت - استقلال در اصفهان دیاباته، فرشید اسماعیلی، سیاوش یزدانی و احتمالاً محمد نادری را در اختیار نخواهد داشت و فکری چاره‌ای ندارد جز آنکه تیمش را دوباره با چند تغییر راهی میدان کند.

در درون دروازه حضور رشید مظاهری که در ۴ بازی قبل تنها یک گل خورده محتمل است. در دفاع راست سیداحمد موسوی بازی می‌کند تا وریا (اگر برسد) یک خط جلوتر برود. باتوجه به غیبت محمد نادری، احتمال حضور میلیچ در دفاع چپ خیلی زیاد است و در مرکز خط دفاعی هم شانس زوج محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر بیشتر است و شاید عارف غلامی دوباره نیمکت‌نشین شود.

چهار هافبک اصلی استقلال به احتمال بسیار زیاد وریا غفوری، مسعود ریگی (یا مهدی مهدی‌پور)، آرش رضاوند و داریوش شجاعیان خواهند بود. اگر ریگی برسد که بازی می‌کند اما اگر نرسد مهدی‌پور یا فرشید باقری نقش هافبک دفاعی را بازی می‌کنند تا جلوتر از آنها رضاوند و شجاعیان بازی کنند.

البته سبحان خاقانی هم که هفته پیش گل زد، شانس بالایی دارد و شاید فکری برای این بازی او را به رضاوند ترجیح بدهد. به هر حال سرمربی استقلال فقط در یکی، دو پست حق انتخاب دارد و در سایر پست‌ها دستش حداقل برای این بازی چندان پر نیست.

در خط حمله بازهم شاهد زوج قایدی- مطهری خواهیم بود که امسال چشم گلزنی‌شان خشک شده است ولی فکری امیدوار است پای این دو مهاجم در اصفهان به گلزنی باز شود. ارسلان مطهری که سابقه بازی در ذوب‌آهن را دارد، می‌تواند بازیکن خاص این بازی باشد و دومین گل فصل خود را بزند. در مورد قایدی هم همه استقلالی‌ها منتظر شکستن طلسم گلزنی او هستند تا بالاخره مثل فصل گذشته آنها را خوشحال کند.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون