کد خبر: ۲۰۳۵۰
۱۳:۲۴ -۲۶ آذر ۱۳۹۹
پخش فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم!» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا خرم به تازگی در ویدیو پرایم آمازون آغاز شده است

رضا فیاضی در نقش ترامپ

نشان تجارت - رضا فیاضی در نقش ترامپ در فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم!»
پخش این اثر ابتدا در انگلیس و آمریکا آغاز شده است و به تدریج در کشور‌های دیگر نیز صورت خواهد گرفت. این فیلم‌تئاتر که در ژانر کمدی سیاه توسط علی محمدرحیمی نوشته شده و بهزاد صدیقی آن را دراماتورژی کرده است، اولین فیلم‌تئاتر ایرانی است که به زبان انگلیسی تولید و پخش جهانی شده است.

به گفته کارگردان ابتدا قرار بود این نمایش به صورت زنده در کشور‌های اروپایی و آمریکا با عوامل خارجی چندین اجرا داشته باشد، اما با گسترش بیماری کرونا در جهان، در نهایت قرار شد به صورت فیلم‌تئاتر تولید شود. در این اثر رضا فیاضی هنرپیشه پیشکسوت نقش ترامپ را بازی کرده و هنرمندانی، چون سیروس کهوری نژاد، سروش طاهری، وحید آقاپور و شهروز دل‌افکار دیگر نقش‌ها را ایفا کرده‌اند.

با توجه به اینکه زبان اصلی فیلم انگلیسی است، قرار است در آینده‌ای نزدیک توسط بازیگران به فارسی دوبله و برای پخش از یکی از پلت‌فرم‌های داخلی آماده شود. تصویربرداری این فیلم‌تئاتر بر عهده آرش خلاق‌دوست بوده و در سکوت خبری در مهرماه انجام شده است. طراحی صحنه و لباس این اثر نیز بر عهده مرجان گلزار و طراحی گریم آن به عهده ماریا حاجی‌ها بوده است.

رضا فیاضی در نقش ترامپ

داستان فیلم تئاتر «من ترامپ نیستم!»
درباره شخصیت ترامپ، رئیس جمهور آمریکاست که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ کشورش در رقابت با جو بایدن فشار بسیاری را تحمل می‌کند. او برای رهایی از این فشار روحی به سونای خشک خود در برج ترامپ پناه می‌برد

رضا فیاضی در نقش ترامپ

رضا فیاضی در نقش ترامپ

رضا فیاضی در نقش ترامپ

منبع: سیمرغ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون