کد خبر: ۲۰۳۴۷
۱۲:۴۱ -۲۶ آذر ۱۳۹۹
نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون و امین امانی تهیه کننده، با انتشار پست‌هایی مشترک در اینستاگرام خود خبر ازدواج خود را منتشر کردند

نگین معتضدی و همسرش امین امانی

نشان تجارت - بیوگرافی و عکس‌های نگین معتضدی و همسرش امین امانی
نگین معتضدی متولد زادهٔ ۳ مهر ۱۳۶۴ در حصار بوعلی پشت فرهنگ سرای نیاوران، شهر کوچکی در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد و در سریال‌های گذر از رنج‌ها، تکیه بر باد و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و همچنین اپیزود چهارگاه سریال روز‌های بهتر ایفای نقش داشت. او در برنامه دورهمی مهران مدیری به عنوان مهمان حضور داشت.

طلا معتضدی خواهر وی در عرصهٔ نویسندگی فعالیت دارد و در برخی قسمت‌های شاید برای شما اتفاق بیفتد همکاری داشته است.

نگین معتضدی بازیگر تلویزیون با امین امانی کارگردان ازدواج کرد. وی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از ازدواجش داد و چنین نوشت:

چه لطیف است حس آغازی دوباره، و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس و چه اندازه عجیب است، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است روزی که بودن با تو را آغاز کردم.

نگین معتضدی و همسرش امین امانی

بیوگرافی امین امانی همسر نگین معتضدی
امین امانی دهه ۶۰ در تهران متولد شده است و از سال ۱۳۷۶ با عنوان تدوینگر وارد قاب تلویزیون شد او با شبکه‌های سراسری صدا و سیما مشغول فعالیت شد و از سال ۱۳۸۲ وارد حیطه کارگردانی شد، از کار‌های وی می‌توان به “دیوار درون”، مجموعه نمایش “نشانی” و سریال “آجیل عید” اشاره کرد.
اولین تجربه تهیه کنندگی را با سریال مزرعه بی بی گندم، در ساب ۱۳۸۸ محصول شبکه دو تجربه کرد که در این مجموعه علاوه بر تهیه کنندگی، کارگردانی سریال را نیز برعهده داشت.

او مدت زیادی بود با همسرش خانم معتضدی همکاری مشترک داشت و پس از دوستی کوتاه مدت در آذر ۹۹ به صورت رسمی خبر ازدواجشان را اعلام کردند.

نگین معتضدی و همسرش امین امانی

ازدواج اول نگین معتضدی
نگین معتضدی مردادماه سال ۹۶ مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه خبر نامزدی اش را به صورت رسمی اعلام کرد و خبر از این اتفاق در اواخر سال ۹۵ داد. نگین معتضدی شهریورماه سال ۹۷ مهمان برنامه زنده رود در اصفهان شد و خبر جدایی اش را در این برنامه اعلام کرد.
این بانوی هنرمند درباره ازدواجش گفت:
من در دوران نامزدی جدا شدم و فکر میکنم وقتی که من در برنامه دورهمی خبر نامزدی ام را اعلام کردم مخاطبین و آدم‌هایی که من را دوست دارند این حق را دارند که از زندگی خصوصی من با خبر باشند و با همان جسارتی که در آن برنامه خبر نامزدی ام را اعلام کردم الان هم بهم خوردنش را اعلام میکنم.

نگین معتضدی ادامه داد:
فکر نمیکنم این اتفاق بدی باشد، چون آدم‌ها از یک جایی با هم همقدم میشن تا ببینن میتونن یک مسیر طولانی تری را با هم همسفر باشن یا نه، ما این چند قدم اول را برداشتیم و دیدیم همسفر‌های خوبی برای هم نیستیم.

ورود نگین معتضدی به دنیای بازیگری
نگین معتضدی بازیگری را از حدود سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و اولین بار با فیلم سپید و سیاه به کارگردانی قاسم جعفری در سال ۸۸ به سینما آمد.

شهرت نگین معتضدی با ویلای من
در سال ۱۳۸۸ با فیلم سپید و سیاه قاسم جعفری وارد سینما شد سپس سال ۱۳۹۰ در سریال تکیه بر باد به کارگردانی محمود معظمی در قاب تلویزیون حضور داشت. نگین معتضدی که تجربه همکاری با مهران مدیری در سریال قهوه تلخ داشت بار دیگر در سریال ویلای من با این کارگردان سرشناس همکاری کرد و بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او بود.

هنوز هم بسیاری از طرفداران نگین معتضدی او را با نقش هنگامه مهاجر وکیل سریال ویلای من می‌شناسند و بازی در این سریال، یکی از نقش‌های ماندگار این بانوی بازیگر را رقم زد.

نگین معتضدی و همسرش امین امانی

منبع: سیمرغ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون