کد خبر: ۵۳۸۱۴
۰۰:۲۷ -۰۱ تير ۱۴۰۳
آیین افتتاحیه «خیلی زود عادت می‌کنیم» 

عادت‌ها گاهی انسان را به تباهی می‌کشانند

هنرمندان تئاتر در آیین افتتاحیه نمایش «خیلی زود عادت می‌کنیم» از تلاش برای پرهیز از عادت‌هایی که انسان را به تباهی می‌کشد، گفتند. 

عادت‌ها گاهی انسان را به تباهی می‌کشانند

نشان تجارت - مدیر رسانه پروژه، آیین افتتاحیه نمایش «خیلی زود عادت می‌کنیم» به نویسندگی وحید جباری با کارگردانی پرستو کرمی با حضور شقایق فراهانی، هوشنگ قوانلو‌، فرزانه نشاط‌خواه، جمشید جهانزاده و مرضیه صدرایی، شب گذشته، سی‌ام خرداد در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.  

مرضیه صدرایی در این مراسم گفت: «نمایش «خیلی زود عادت می‌کنیم» اثری بسیار خوش‌ریتم و خوش انرژی بود که با در شب اول با هماهنگی بسیاری خوبی روی صحنه رفت.» 

عادت‌ها گاهی انسان را به تباهی می‌کشانند

او ادامه داد: «داستانی که این نمایشنامه به آن می‎‌پردازد، به بسیاری از ماجرا و وقایع اجتماعی آن بسط داده می‌شود. گاهی اوقات وفق داده شدن با شرایط پیرامون انسان را به سمت تباهی سوق می‌دهد و این موضوع بسیار خوب در این اثر به نمایش گذاشته شده بود. ما باید یاد بگیریم که خیلی زود به آنچه در پیرامون‌مان اتفاق می‌افتد، عادت نکنیم.» 

عادت‌ها گاهی انسان را به تباهی می‌کشانند

«خیلی زود عادت می‌کنیم» با بازی آساره هداوند، مسعود خواجه‌وند، هوشمند هنرکار و آتیه جاوید تا پانزدهم تیر در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد بود.

برچسب‌ها:
ارسال نظرات
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون