کد خبر: ۵۰۸۱۴
۲۰:۰۰ -۲۴ بهمن ۱۴۰۲

ساعت فعالیت «نمایشگاه رسانه‌های ایران» اعلام شد

ساعت فعالیت و حضور در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران اعلام شد.

نمایشگاه رسانه های ایران

نشان تجارت - به نقل از ستاد اطلاع رسانی بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، درب‌های سالن شبستان مصلی امام خمینی (ره) در تاریخ ۲۹ بهمن تا دوم اسفند ماه سال جاری از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه به روی علاقمندان برای حضور و بازدید از نمایشگاه رسانه‌های ایران باز خواهد بود. 

در مدت زمان برگزاری نمایشگاه علاوه بر حضور بیش از ۶۰۰ غرفه‌ از رسانه‌های سراسر کشور، کارگاه‌های آموزشی با تدریس اساتید برجسته حوزه رسانه، نشست‌های مختلف حول محورهای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و رویدادهای متنوعی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. 

ستاد برگزاری نمایشگاه یک غرفه ویژه غزه در طول مدت برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته است. 

در طول برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، چهار کارگاه آموزشی برای علاقمندان و همچنین دانشجویان رشته ارتباطات و روزنامه‌نگاری با عنوان «اسرا» برگزار می‌شود.

کمیته نشست‌ها و رویدادهای نمایشگاه رسانه‌های ایران‌هم چهار کارگاه با عنوان «اسرا» در طول برگزاری نمایشگاه رسانه‌های ایران به شکل یک روزه برگزار می‌کند. کارگاه «روزنامه نگاری پادکستی» با تدریس مرتضی درخشان نخستین کارگاه این دوره از نمایشگاه رسانه است که در روز اول نمایشگاه و در تاریخ ۲۹ بهمن برگزار می‌شود. 

همچنین کارگاه دوم با عنوان «سوژه‌سازی و سوژه‌یابی» با تدریس فریدون صدیقی در روز دوم نمایشگاه برگزاری خواهد شد و در روز سوم نمایشگاه، کارگاه «عکاسی خبری» با تدریس سید شهاب‌الدین واجدی برای علاقمندان در این حوزه برگزار می‌شود.

چهارمین کارگاه که در آخرین روز از نمایشگاه طبق برنامه قبلی برای علاقمندان با عنوان «اخبار جعلی و واژه سازی واقعیت» و تدریس حمیدرضا مدقق برگزار خواهد شد. 

علاقمندان به حضور در این کارگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت resalms.ir ضمن دریافت جزییات بیشتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. 

بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با نام و رویکرد جدید، توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از ۲۹ بهمن تا دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار
گوناگون