کد خبر: ۴۶۹۰۳
۲۰:۴۹ -۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲
خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از ظرفیت سازی بیش از ۱۱ هزار کیلوولت آمپر در شبکه برق روستا‌های اهواز خبر داد.
ظرفیت سازی بیش از ۱۱ هزار کیلوولت آمپر در شبکه برق روستا‌های اهواز
نشان تجارت - عبدالحمید عباس شیاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ظرفیت سازی شبکه برق روستاهای اهواز اظهار کرد: تا پایان فروردین امسال ۱۱ هزار و ۱۶۵ کیلوولت آمپر در شبکه برق مناطق روستایی اهواز ظرفیت سازی شد.
 
وی با اشاره به ظرفیت سازی بیش از ۱۱ هزار کیلوولت آمپر در شبکه برق روستاهای اهواز افزود : در این زمینه ۴۲ دستگاه ترانسفورماتور تا پایان فروردین ۱۴۰۲ در روستاهای شهر اهواز نصب شده است.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به رضایتمندی مشترکان مناطق روستایی اهواز با اجرای این طرح گفت: برای افزایش میزان ظرفیت شبکه برق ۱۶۸ میلیارد ریال اعتبار در مناطق روستایی اهواز هزینه شد.
 
شیاری با اشاره به اینکه کلانشهر اهواز دارای بیش از ۴۶۰ روستا با ۵۵ هزار مشترک است، عنوان کرد: در تلاش هستیم تا با ارائه خدمات مطلوب به مشترکان روستایی شرایط تامین برق پایدار را برای آن ها فراهم کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: این اقدام علاوه بر ظرفیت سازی برای روستاها، باعث افزوده شدن ظرفیت شبکه برق به کلانشهر اهواز خواهد شد و نقش بسیار موثری در این زمینه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گوناگون