کد خبر: ۴۶۸۳۸
۱۶:۱۷ -۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
عضو فراکسیون زنان مجلس در گفت‌وگو با نشان تجارت مطرح کرد
پروین صالحی می‌گوید: به نظر من، در خصوص حجاب در این هفت ماه، کم‌کاری خاصی نشد، بلکه ۴۴ سال کم‌کاری داریم که ان‌شاا... به مرور درست می‌شود. در این راستا، هدف دشمن، دوقطبی‌سازی است و قطعاً روی این موضوع کار می‌کند، اما ملت ما بسیار باهوش هستند و مطمئن باشید که این مسئله هم، با توجه به هوش بالای ملت ما، جمع خواهد شد.

پروین صالحی

نشان تجارت - محمد آیتی: پروین صالحی، نماینده مبارکه در خصوص مقابله جدی حاکمیت با پدیده کشف حجاب که جدیداً آغاز شده است، به نشان تجارت می‌گوید: اصل مسئله بی‌حجابی در این شرایط واقعاً یک بهانه است و پشت این مسئله، سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی کشور‌های متخاصم با ایران قرار دارند و مردم باید حواسشان جمع باشد.

وی می‌گوید: ما در رابطه با بی‌حجابی با دو دسته از مردم روبرو هستیم؛ دسته‌ای که این بی‌حجابی، ناشی از عدم‌اطلاع‌شان است و این‌ها را باید از جهت فرهنگی با برنامه‌های اقناع‌کننده آگاه کنیم و دسته بسیار بسیار کمی که عامدانه در حال هنجارشکنی هستند که با این‌ها باید حتماً برخورد امنیتی شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس می‌گوید: به هر حال، کار فرهنگی، هزینه‌بر است. همان‌طور که دشمن در حال هزینه کردن زیادی است و از این بهانه استفاده می‌کند، ایران هم باید با برنامه‌ریزی، کار خودش را پیش ببرد.

صالحی در مورد اینکه آیا هزینه دوربین‌های شناسایی افراد بی‌حجاب و یا به‌کارگیری منابع انسانی در این خصوص، منطقی است؟ گفت: بله، من این هزینه‌کرد‌ها را منطقی است. این موضوع ساز و کار خودش را دارد و باید با هنجارشکنان به صورت جدی برخورد شود.

وی در پاسخ به این سوال که روال جدید حاکمیت در موضوع مقابله با کشف حجاب و تنبیهاتی که آغاز کرده، چقدر ظاهر جامعه را به لحاظ رعایت حجاب در وضعیت بهتری قرار خواهد داد؟ گفت: اگر به جای خودش، با تیپ کثیری که ناآگاهانه این کار‌ها را انجام می‌دهند، کار فرهنگی انجام بشود و با تعداد کمی که هنجارشکن هستند، برخورد امنیتی شود، حتماً تاثیر بزرگ و به‌سزایی در شکل‌گیری حجاب در جامعه را شاهد خواهیم بود.

این نماینده اصولگرای مجلس می‌گوید: به نظر من، در خصوص حجاب در این هفت ماه، کم‌کاری خاصی نشد، بلکه ۴۴ سال کم‌کاری داریم که ان‌شاا... به مرور درست می‌شود. در این راستا، هدف دشمن، دوقطبی‌سازی است و قطعاً روی این موضوع کار می‌کند، اما ملت ما بسیار باهوش هستند و مطمئن باشید که این مسئله هم، با توجه به هوش بالای ملت ما، جمع خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون