کد خبر: ۴۴۶۸۰
۲۱:۳۴ -۱۶ آبان ۱۴۰۱
نیرو‌های امنیتی با خبرنگارانی که برای پوشش خبری استقبال از ملی پوشان ساحلی به فرودگاه امام رفته بودند، برخورد کردند.

نشان تجارتصبح امروز تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از قهرمانی جهان در مسابقات دوبی به ایران بازگشت که خبرنگاران برای پوشش مراسم استقبال از آنها به فرودگاه رفته بودند اما نیروهای امنیتی اجازه حضور آنها را ندادند و بی‌سر و صدا ملی‌پوشان را از فرودگاه خارج کردند.

این اتفاق در حالی رخ داد که فدراسیون فوتبال ایران زمان بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ساحلی به کشور را اعلام عمومی کرده بود و قرار بود همه حضور یابند، به همین دلیل خبرنگاران‌ برای پوشش اخبار مقابل ورودی CIP فرودگاه امام حضور داشتند اما اجازه ورود به سالن فرودگاه و مصاحبه با اعضای تیم ملی داده نشد و در نهایت درگیری لفظی رخ داد.

روز برگزاری مسابقه فینال سعید پیرامون ملی‌پوش ایرانی در حرکتی نمادین از زنان ایران حمایت کرد و تمام تیم نیز هنگام پیروزی شادی نکرد و سوگوار شهروندانی بودند که در جریان اعتراضات جان باخته بودند.

فدراسیون فوتبال اعلام کرده بر اساس مقررات ایران و منشور اخلاقی المپیک و قوانین فیفا، مبنی بر رعایت اصول حاکم بر ورزش فوتبال و پرهیز از هرگونه رفتار‌های سیاسی در میادین ورزشی، با اشخاصی که در این خصوص اخلاق حرفه‌ای و ورزشی را رعایت نکرده‌اند وفق مقررات رسیدگی خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نبض بازار
گوناگون