کد خبر: ۴۳۸۸۹
۱۹:۳۲ -۱۴ شهريور ۱۴۰۱
به نظر می‌رسد سکه بازان همچنان به روند افزایشی قیمت دلار امیدوار هستند و به همین دلیل با وجود حباب ۱۴ درصدی در موقعیت خرید قرار گرفته بودند.

قیمت سکه

نشان تجارت - روز گذشته قیمت دلار پس از ۱۵ روز انتظار و استراحت در کانال ۲۹ هزار تومان، بار دیگر به سطح ۳۰ هزار تومانی سرک کشیدو در نهایت به قیمت ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.

قیمت سکه نیز روز گذشته هم مسیر با قیمت دلار حرکت کرد و به سطح ۱۴ میلیون تومان رسید، اما در نهایت به قیمت ۱۳ میلیون و ۹۶۴ هزار تومان به فروش رسید.

ارزش ذاتی سکه دیروز ۱۲ میلیون و ۱۷۲ هزار تومان بود و حباب سکه در محدوده ۱۴ درصد قرار گرفت.

سیگنال قیمت دلار به بازار سکه

قیمت دلار در معاملات پشت خطی شب گذشته در محدوده ۳۰ هزار و ۲۵۰ تومان معامله شد، برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند در صورتی که نرخ دلار در محدوده یاد شده تثبیت شود احتمال اینکه امروز قیمت سکه بالای کانال ۱۴ میلیون تومان معامله شود وجود خواهد داشت.

بازار سکه امیدوار به افزایش قیمت دلار

این دسته از فعالان می‌گفتند به نظر می‌رسد سکه بازان همچنان به روند افزایشی قیمت دلار امیدوار هستند و به همین دلیل با وجود حباب ۱۴ درصدی در موقعیت خرید قرار گرفته بودند.

با این حال عده‌ای از معامله گران معتقدند حباب سکه یکی از موانع افرایش قیمت سکه است.

نگاه معامله گران به قیمت طلا

از سوی دیگر برخی از معامله گران باور دارند که در روز جاری، طلای جهانی رفتار نزولی نخواهد داشت. آن‌ها اعتقاد دارند که طلا در کانال هزار و ۷۰۰ دلاری حمایت شده است و در هفته جاری، خریداران از کف قیمت شروع به خرید خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون